جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

متفکران اسلامی تفکر باطل وهابیت را رسوا کنند/ نقش راهبردی رهبری در تحقق پیروزی بزرگ

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی ضمن تبریک پایان سیطره داعش بر عراق و سوریه اعلام کرد: اکنون وظیفه مهم و حیاتی علما و متفکران اسلامی ایجاب می‌کند با روشنگری و آگاهی‌بخشی، تفکر سیاه و باطل وهابیت و تکفیر را رسوا کنند.

متفکران اسلامی تفکر باطل وهابیت را رسوا کنند/ نقش راهبردی رهبری در تحقق پیروزی بزرگ

گیلان خبر: در پیام تبریک جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی اعلام پایان سیطره داعش بر کشورهای عراق و سوریه آمده است: پایان سیطره سیاه، خونین و خیانت بار داعش بر کشورهای عراق و سوریه نویدبخش آغاز فصل جدیدی از تحولات درخشان در منطقه و جهان است. این طلوع مجدد اسلام ناب و مقاومت اسلامی به برکت خون شهدایی است که مظلومانه و مقتدرانه در برابر وحشی‌ترین گروه تروریستی جهان به جهاد پرداختند و پرچم کفر داعشی را سرنگون کردند.

در ادامه این پیام تصریح شده است: داعش، جبهه‌ النّصره و سایر گروه‌های خبیث، مزدور و تروریستی تکفیری وابسته، که در ذیل چتر حمایت آشکار آمریکا، اسرائیل و هم‌پیمانان آنها در منطقه رشد و توسعه پیدا کرده بودند، در طول چندین سال فساد و خونریزی در سوریه و عراق فجایعی سهمگین و غیرقابل تصور به بار آوردند.

در این پیام افزوده شده است: امروز ثمره مقاومت و جهاد رزمندگان اسلام در سوریه و عراق این وحشیان کافر را به جهنم سوزان عذاب الهی فرستاده است. حشدالشعبی مقاوم و معتقد، حزب‌الله قهرمان و سید مقاومت جناب حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن نصرالله، فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان، حیدریون عراق و سپاه همیشه سرافراز پاسداران انقلاب اسلامی، مقتدرانه در کنار ارتش عراق و سوریه چنان پیروزی بزرگی را برای جهان اسلام رقم زدند که خشم و زبونی داعش و حامیانشان را برانگیخته است.

در این پیام تأکید شده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تبریک این پیروزی شادی‌آفرین به تمام ملت‌های منطقه و به خصوص مردم مظلوم عراق و سوریه، از نقش مؤثر و حیاتی مرجعیت شیعه حضرت آیت‌الله‌العظمی سیستانی تقدیر کرده و اعلام می‌دارد مدیریت راهبردی و امام گونه رهبر معظم انقلاب ‌حضرت آیه الله العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» در کنار خلوص و ولایت مداری سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی نقشی اساسی و مهم در تحقق این پیروزی بزرگ داشته است.

در پایان این پیام آمده است: اکنون وظیفه مهم و حیاتی علما و متفکران اسلامی ایجاب می‌کند با روشنگری و آگاهی بخشی، تفکر سیاه و باطل وهابیت و تکفیر را رسوا کرده و به معرفی اسلام ناب محمدی (ص) و تفکر جهادی استکبارستیزی در جوامع اسلامی و انسانی بپردازند، تا مسلمانان و آحاد بشریت را برای مواجهه با نقشه‌های شوم استکبار جهانی آماده سازند. باشد که  شر این شجره خبیثه برای همیشه از جهان کوتاه شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38342

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر