آیت الله علوی گرگانی:

برای حفظ انقلاب باید مواظب درون بود/ دشمن همیشه در کمین است

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: حفظ انقلاب اسلامی دارای شرایطی است، ما باید مواظب درون خود باشیم، اگر از درون کشور خراب شود این اتفاق خطرناک است.

برای حفظ انقلاب باید مواظب درون بود/ دشمن همیشه در کمین است

گیلان خبر: به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله العظمی سید محمد علی علوی گرگانی در دیدار امیر  حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، با تأکید بر دشمن‌شناسی و تفاوت قائل شدن میان دوست و دشمن گفت: دشمن همیشه با لباس میش پیش‌ آمده و کار خود را می‌کند و باید جلوی این مسائل را گرفت.

وی بیان داشت: استقلال نعمتی است که ملت ما دارند، خداوند خواسته انقلاب ایران بر تمامی دنیا احاطه داشته و همه همراه با انقلاب باشند، اگر سر و صدایی نیز می‌شود از درون خود ما است و نباید کاری کرد که از درون صدمه بخوریم.

این استاد سطوح عالی حوزه افزود: دشمن همیشه در کمین است، هرلحظه‌ای که دشمن برای خود مناسب ببیند جرقه را زده و دشمنی می‌کند.

آیت الله علوی گرگانی گفت: خداوند این انقلاب را دست ولایت الهی حفظ کرده است، قدرت الهی فوق همه قدرت‌ها است و حفظ انقلاب اسلامی دارای شرایطی است، ما باید مواظب درون خود باشیم، اگر از درون کشور خراب شود این اتفاق خطرناک است.

 

منبع:مهر

کد مطلب: 40351

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر