گزارش سینماهای مردمی جشنواره ۳۶

سانس فوق‌العاده پرتعداد در روز اول جشنواره/ آزادی رکوردار شد

در نخستین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر، شاهد بیشترین سانس فوق‌العاده برای سالن‌های مردمی بودیم که کم‌ سابقه بود و بیشتر هنرمندان ترجیح دادند در سالن‌های سینمای مردمی فیلم‌هایشان را با مخاطب به تماشا بنشینند.

سانس فوق‌العاده پرتعداد در روز اول جشنواره/ آزادی رکوردار شد

گیلان خبر: شب گذشته با وجود برگزاری افتتاحیه جشنواره فیلم فجر اکثر هنرمندان ترجیح دادند در سالن‌های سینمای مردمی  فیلم هایشان را با مخاطب به تماشا بنشینند. 

در اولین روز جشنواره پردیس آزادی یکی از شلوغ ترین روزهای خود را سپری کرد و  اکثر هنرمندان در این پردیس حاضر شدند و با مخاطب به تماشای فیلم نشستند. 

مهران احمدی به همراه رضا عطاران برای فیلم «مصادره»، ابراهیم حاتمی کیا و محمد خزاعی برای فیلم «به وقت شام» ، مهدی پاکدل، محسن کیایی، مصطفی کیایی، سحر دولتشاهی، رعنا آزادی ور برای فیلم «چهارراه استانبول»، محمدحسین مهدویان، ساعد سهیلی، حمید فرح نژاد، محمود رضوی برای فیلم «لاتاری»، ترلان پروانه، مهتاب کرامتی و محمدرضا غفاری برای فیلم «جاده قدیم»، جواد عزتی و بهرام توکلی برای فیلم « تنگه ابوقریب»، باران کوثری، سحر دولتشاهی، لیلی رشیدی و سهیل بیرقی برای فیلم «عرق سرد» در سالن آزادی حاضر شدند. 

در این سینما 5 فیلم به سانس فوق العاده رسید و شب شلوغی را سپری کرد. در این سینما فیلم های «جاده قدیم»، «چهارراه استانبول»، « بمب یک عاشقانه»، «لاتاری» و مصادره» به سانس فوق العاده رسید. 

در سینما کورش نیز تعدادی از هنرمندان حاضر شدند. حمیدرضا آذرنگ، بهرام توکلی، امیر جدیدی برای دیدن فیلم«تنگه ابوقریب» به سالن کورش رفتند. در این سینما علاوه بر فیلم «به وقت شام» به سانس فوق العاده رسید و مخاطبان روی زمین در سانس فوق العاده فیلم را دنبال کردند.

پردیس سینمایی مگامال هم از حضور هنرمندان بی بهره نماند. این سینما پذیرای پیمان معادی و سعید روستایی برای نمایش فیلم «بمب یک عاشقانه» بود همچنین عوامل «جاده قدیم» ترلان پروانه، محمد رضا غفاری و مهتاب کرامتی هم در این سالن به تماشای فیلم با مردم نشستند. 

پردیس مگامال در اولین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر برای فیلم «بمب یک عاشقانه» سانس فوق العاده در نظر گرفت.

سینما پردیس چارسو نیز با فیلم «چهارراه استانبول» به سانس فوق العاده رسید. 

سینما استقلال نیز شب گذشته با فیلم «مصادره» سانس فوق العاده را تجربه کرد. این سینما تنها سینمای مردمی واقع در میدان ولیعصر است وتقاضا برای سانس فوق العاده در این سینما زیاد است. 

سالن های سینما در اولین روز نمایش فیلم های جشنواره فیلم فجر با اقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شدند و اکثر سالن‌ها با ظرفیت کامل فیلم ها را به نمایش گذاشتند.  در اکثر سالن ها مردم به تماشای فیلم روی پله ها و کف سالن نشستند . 


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 41258

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر