با ایراد ستاد عالی مسابقات قرآن

نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن نابینایان تغییر کرد

دبیر اجرایی سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ویژه نابینایان جهان اسلام گفت: احمد دباغ به دلیل دارا بودن مقام بین‌المللی از حضور در این دوره از مسابقات باز ماند و این فرصت در اختیار سایر دوستان قرآنی قرار می‌گیرد.

نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن نابینایان تغییر کرد

گیلان خبر: حسین سیف‌اللهی دبیر اجرایی سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن نابینایان جهان اسلام از تغییر نماینده ایران در رشته حفظ کل قرآن کریم سومین دوره این رقابت‌ها خبر داد.

پیش از این احمد دباغ حافظ روشندل کل قرآن کریم به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ویژه نابینایان جهان اسلام معرفی شده بود اما اکنون محمدتقی کریمی فیض‌آبادی از استان گلستان برای حضور در این مسابقات معرفی شده است.

دبیر اجرایی سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ویژه نابینایان جهان اسلام تصریح کرد: از آنجایی که آقای احمد دباغ حافظ کل قرآن کریم در سال 1378 به عنوان نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن شرکت کرده بود و رتبه نخست مسابقات را نیز به دست آورده بود، ستاد عالی مسابقات به این نکته ایراد وارد کرد و مقرر شد نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی نابینایان جهان اسلام در رشته حفظ کل تغییر کنند و این فرصت نصیب سایر دوستان قرآنی روشندل بشود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42217

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر