۲۱ فروردین

مسابقات بین‌المللی قرآن کویت آغاز می‌شود/ حضور نمایندگان کشور در رقابت‌ها

مسابقات بین‌المللی قرآن کویت از روز ۲۱ فروردین‌ آغاز می‌شود و مهدی غلام‌نژاد و محمد‌جواد دلفانی نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها هستند.

مسابقات بین‌المللی قرآن کویت آغاز می‌شود/ حضور نمایندگان کشور در رقابت‌ها

گیلان خبر: مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به میزبانی کشور کویت از روز 21 فروردین‌ماه کار خود را آغاز می‌کند و نمایندگان کشورمان در رشته‌های قرائت و حفظ‌کل این رقابت‌ها حضور خواهند یافت.

البته در این مسابقات رشته‌ای با عنوان حفظ و قرائات هفت‌گانه هم دارد اما برگزار‌کنندگان از کشورمان برای حضور در این رشته دعوت نمی‌کنند.

مهدی غلام‌نژاد و محمد‌جواد دلفانی نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها هستند که روز 21 فروردین به این مسابقات اعزام می‌شوند و تا روز 29 فروردین در کویت حضور خواهند داشت. البته به جز حضور در مسابقات و با هماهنگی رایزن‌ فرهنگی ایران در کویت قاری و حافظ ایرانی در برخی محافل قرآنی به تلاوت خواهند پرداخت.

سال گذشته مجتبی محمد‌بیگی در مسابقات بین‌المللی قرآن کویت مقام پنجم را کسب کرد و پیش از این هم ابراهیم فلاح‌تبسم چهره، مرحوم حمید‌رضا عباسی و سید‌مصطفی حسینی مقام سوم مسابقات کویت در رشته قرائت را کسب کرده بودند.

 مهدی غلام‌نژاد بلافاصله پس از بازگشت از کویت باید برای حضور در مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان راهی مشهد شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42657

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر