آسوده بودن در برابر دشمنان جفای بزرگی در حق انقلاب و شهدا است

سعید مهدوی کنی گفت: آسوده خوابیدن در حق انقلاب اسلامی و شهدا جفای بزرگی است و ما باید با از بین بردن موانع و تحمل مشکلات، به سازندگی روحی و جسمی خود و جامعه توجه کنیم.

آسوده بودن در برابر دشمنان جفای بزرگی در حق انقلاب و شهدا است

گیلان خبر: سعید مهدوی کنی رئیس دانشگاه امام صادق طی سخنانی در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، ضمن تبریک سال جدید و اعیاد ماه رجب، به بیان نقاط ضعف و قوت سال ۱۳۶۹ پرداخت، اشاره به نابودی حکومت داعش و افول وهابیت در عربستان سعودی و بازگشت مسلمانان به آرمان آزادی قدس شریف به رهبری جمهوری اسلامی از مواردی بود که وی به آن‌ها اشاره کرد.

مهدوی کنی با بیان این که یکی از امید‌های دانشگاه نشاط و پویایی و فعالیت‌های دانشجویی درسال گذشته است، گفت: فرصت‌های علمی فرهنگی و اجتماعی به‌وجود آمده در دانشگاه نوید بخش است و همایش‌های مختلف برگزار شده در سال ۹۶ که عمدتا به وسیله دانشجویان ساماندهی شده بود، از دیگر مواردی است که رئیس دانشگاه به عنوان یکی از نقاط روشن سال گذشته بیان کرد.

وی آسیب‌شناسی فعالیت‌ها را راه روشن پیشرفت عنوان کرد و همگان را به ارزیابی عملکرد خود درسال ۹۶ فراخواند و گفت: آرمان‌های دفاع از عدالت اجتماعی و توجه به مسائل اقتصادی را از اولویت‌های کشور با هدایت‌های مقام معظم رهبری مطرح کرد و از دانشجویان و استادان دانشگاه خواست تا در راستای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی گام‌های مؤثر تری بردارند تا با ارتقای وضعیت مردم، نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کنند.

رئیس دانشگاه امام صادق "علیه‌السلام" تلاش‌های دشمن را شبانه روزی و برای نابودی نظام اسلامی دانست و گفت: آسوده خوابیدن در حق انقلاب اسلامی و شهدا جفای بزرگی است و باید با از بین بردن موانع و تحمل مشکلات و با عزمی جزم، به سازندگی روحی و جسمی خود و جامعه توجه نمود.

مهدوی کنی در پایان حاضران را به قدر دانستن ماه‌های رجب، شعبان و رمضان فراخواند و توصیه کرد: با توشه‌ای سرشار از معنویت فعالیت خود را در سال ۱۳۹۷ آغاز کنید.

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

کد مطلب: 42905

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر