حوادث دانشگاه شاهد از زبان کارگردان شیار ۱۴۳

کارگردان فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ در ارتباط با اتفاقات روز گذشته دانشگاه شاهد گفت: حراست این دانشگاه معتقد بود که خانم ها باید فقط با چادر در محیط دانشگاه حضور داشته باشند و از این رو مانع حضور من در دانشگاه شد.

حوادث دانشگاه شاهد از زبان کارگردان شیار ۱۴۳

گیلان خبر:   کارگردان فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ در ارتباط با اتفاقات روز گذشته دانشگاه شاهد گفت: حراست این دانشگاه معتقد بود که خانم ها باید فقط با چادر در محیط دانشگاه حضور داشته باشند و از این رو مانع حضور من در دانشگاه شد.
 
به گزارش گیلان خبر ، نرگس آبیار کارگردان فیلم شیار ۱۴۳ در حاشیه مراسم اکران این فیلم در جمع فعالان شبکه های اجتماعی اتفاقات روز گذشته دانشگاه شاهد را اینگونه بیان کرد: دیروز ما با ماشین وارد دانشگاه شاهد شدیم. به سالن که رسیدیم به دلیل عدم هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد با حراست و از آنجایی که قانون دانشگاه شاهد این است که هر خانمی که می خواهد وارد دانشگاه شود باید چادر بر سر داشته باشد اجازه برگزاری مراسم تقدیر را ندادند.

وی با بیان اینکه این مشکل به هیچ عنوان از سمت بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد به عنوان برگزار کننده آن مراسم نبود تاکید کرد: مشکل حراست دانشگاه بود و آن ها اعتقاد داشتند که این قانون دانشگاه است و ما نمی توانیم قوانین را زیر پا بگذاریم.

کارگردان فیلم شیار ۱۴۳ به خبرنگار بسیج پرس گفت: با این اوصاف دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد خیلی به من لطف داشتند و بنده اینجا از تمام آن ها تشکر می کنم و هیچ گله ای وجود ندارد.

 

کد مطلب: 43

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر