ساعت ۱۷:۳۰ امروز

قرعه‌کشی بزرگ آزمون حفظ مفاهیم قرآن کریم برگزار می‌شود

مراسم قرعه‌کشی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با مبعث پیامبر اعظم(ص) از ساعت ۱۷:۳۰ امروز برگزار و این مراسم به صورت زنده و مستقیم از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

قرعه‌کشی بزرگ آزمون حفظ مفاهیم قرآن کریم برگزار می‌شود

گیلان خبر: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم سال گذشته برای نخستین‌بار با مشارکت سازمان اوقاف و امورخیریه و معاونت قرآن و عترت ارشاد برگزار شد.

در این رقابت‌ها بیش از 240 هزار نفر در بخش‌های کتبی, الکترونیکی و مفاهیم قرآن نام نویسی کردند.

آزمون بخش کتبی 10 اسفندماه با حضور 170 هزار نفر برگزار شد و برگزیدگان رشته حفظ در آزمون بخش شفاهی نیز شرکت کردند. همچنین آزمون الکترونیکی با مشارکت پنج هزار نفر 12 اسفندماه برپا شد.

به گفته مسؤولان برپایی این آزمون‌ها به برگزیدگان تمامی بخش و رشته‌ها به قیدقرعه جوایزی اعطا می‌شود. مراسم قرعه‌کشی از برگزیدگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن امروز 25 فروردین‌ماه همزمان با مبعث پیامبر اعظم(ص) برگزار می‌شود که این مراسم ساعت 17.30 در شبکه قرآن و معارف سیما صورت گرفته و به صورت مستقیم از این شبکه تلویزیونی پخش می‌شود.

به سه هزار نفر از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن جوایزی همچون کمک هزینه سفر به مکه مکرمه و عتبات عالیات در سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم اعطا می‌شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43028

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر