مدیرعامل پیام‌رسان «گپ»:

امکان کسب و کار در پیام رسان «گپ»/ تبادل پرداخت بین دو کاربر با عضویت فقط یکی از آنها

مدیرعامل پیام‌رسان «گپ» گفت: نیازی نیست هر دو طرف خریدار و فروشنده عضو گپ باشند و اگر حتی یکی از آنها عضو گپ باشد امکان تبادل پرداخت پولی بین آنها وجود دارد.

امکان کسب و کار در پیام رسان «گپ»/ تبادل پرداخت بین دو کاربر با عضویت فقط یکی از آنها

گیلان خبر: برنامه «پایش» در شب گذشته بخشی را به معرفی پیام رسان‌های داخلی اختصاص داد. در این معرفی مدیران چند پیام رسان آی گپ، سروش، بیسفون، بله و ... توضیحاتی را ارائه دادند.

«انجیدنی» مدیرعامل پیام‌رسان گپ در ابتدای صحبت‌های خود گفت: پیام‌رسان گپ ایجاد بستر کسب و کار و بستر تجاری را از همان ابتدای فعالیت‌های خود به صورت هدف مشخص کرده است. این پیام‌رسان از سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا الان با محوریت حوزه کالا،‌ خدمات و محتوا بستری را فراهم کرده که افرادی که مالکیت کالا و خدمات و محتوا را دارند بتوانند به شیوه راحت این کسب و کار را به مخاطبانشان تحویل دهند.

وی ادامه داد: در همین مسیر از همان ابتدای یکسری زیرساخت‌ها فراهم شده از جمله موضوع بات‌های نرم‌افزاری که الان داخل گپ بیش از  چند هزار بات‌های نرم‌افزاری فعال هستند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این پیام‌رسان امکان بین‌المللی ارتباط‌های آن است و این قابلیت می‌تواند به انواع کسب و کارهای داخل کشور این امکان را بدهد که بتوانند از آن استفاده کنند.

مدیرعامل  پیام‌رسان گپ در همین زمینه افزود: برای مثال یک توریست می‌تواند در داخل کشور از طریق پرداخت درگاه‌های بین‌المللی که از کسب و کار روی بستر گپ وجود دارد خرید کند حتی ما یک قدم جلو رفتیم و آن هم این که نیازی نیست هر دو طرف  خریدار و فروشنده عضو گپ باشند و اگر حتی یکی از آنها عضو گپ باشد این امکان تعامل پرداخت پولی بین آنها وجود دارد.

وی ادامه داد: انواع تعاملات مالی از جمله ارسال پول بین افراد، ارسال صورتحساب، بخش خرید و فروش، گرفتن اشتراک و ... به صورت پایه‌ای در گپ فراهم شده است.

وی با اشاره به راهکاری برای سهولت گسترش کسب و کار در این پیام‌رسان بیان داشت: یکسری ابزارهایی معرفی کردیم مثل فروشگاه‌سازهای اینترنتی که طی آن افراد بدون هیج دانش فنی می‌توانند در این بخش عضو شده و از طریق این ابزار یک فروشگاه اینترنتی را در کسری از ثانیه برای خود راه‌اندازی کنند و بعد از وارد کردن اطلاعاتشان عضو شوند.

انجیدنی با اشاره به بخش دیگری در پیام‌رسان گپ ادامه داد: پیام‌رسان گپ در حوزه سرگرمی هم ورود پیدا کرده و یک مرکز بازی دارد در این چند سال 20 بازی مختلف در این پیام‌رسان ورود داشته و کاربران می‌توانند با کاربران دیگر در این بخش بازی کرده و امتیازهایشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند که در پایان می‌توانند جوایزی نیز دریافت کنند.

وی در ادامه بیان داشت: پیام‌رسان گپ قابلیت‌های پایه مثل ایجاد گروه، کانال، تماس صوتی و ... را روی همه پلت‌فرم‌های اندروید،‌ IOS و ... را ارائه می‌دهد که از طریق وب‌سایت گپ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. همچنین در وب‌سایت گپ بخشی وجود دارد به عنوان کسب و کار که از دوستان تقاضا می‌کنم اگر توانایی راه‌اندازی کسب و کار دارند به این بخش از سایت مراجعه کنند.

«مهدی انجیدنی» مدیر عامل پیام رسان گپ درباره اینکه آیا این پیام رسان برای ویندوز فون نیز قابل دسترسی است، گفت: خیر این پیام رسان فقط برای سیستم عامل ویندوز و نسخه دسکتاپ قابل دسترس است.

وی ادامه داد: ربات‌هایمان امکان اضافه شدن به گروه و کانال را ندارند اما به زودی با محدودیت‌هایی امکان آسیب رساندن کمتر را فراهم می‌کنیم.

انجیدنی با اشاره به هنگ کردن تلفن همراه اَپل حین استفاده از این پیام رسان نیز بیان داشت: این موضوع به دلیل مشکلی است که برای تحریم با کمپانی اَپل داریم اما این مشکل‌ها مرتفع شده و کاربران باید نسخه‌های جدیدی از این پیام رسان را دریافت کنند.

مدیر عامل پیام رسان گپ درباره اینکه چرا پیام‌های گپ در پیام رسان دینگ هم مشاهده می‌شود نیز بیان داشت: گپ و دینگ روی یک بستر مشترک هستند و قابلیت پیام رسانی‌شان مشترک است اما خدمات آنها متفاوت است.

وی با اشاره به اینکه افرادی که کانال ندارند نیز می‌توانند برای ارسال پست‌هایشان از این نرم افزار استفاده کنند نیز گفت: بله این امکانات در گپ وجود دارد که در حوزه درآمدزایی است.

انجیدنی درباره امنیت گپ افزود: به عنوان شرکتی خصوصی سالها سرمایه گذاری کردیم و برای داده‌هایمان تلاش کردیم و به مردم آسودگی خاطر می‌دهیم که همه چیز در این پیام رسان امنیت کافی را دارد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43788

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر