پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (17 می 2018)

در این گزارش به آخرین وضعیت فروش فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (17 می 2018)

گیلان خبر: هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 17 می 2017 ( 27 اردیبهشت 1397 ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

 

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

رتبه پنجم: فیلم « احساس زیبایی دارم » / فروش : 3.8 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «ابی کان» ساخته شده است و در چهارمین هفته اکران توانست مبلغ 3.8 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 43 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «امی شومر» و «میشل ویلیامز» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 32 میلیون دلار است.

داستان فیلم از این قرار است که یک زن پس از گذراندن دورانی سخت، به مرحله‌ای از اعتماد به نفس می‌رسد که گمان می‌کند زیباترین و قدرتمندترین زن روی این سیاره است و در این بین اتفاقاتی خاص برای وی روی می‌دهد.

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

 رتبه چهارم: فیلم « یک مکان ساکت » / فروش : 6.5 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «جان کراسینسکی» ساخته شده است و در ششمین هفته اکران توانست مبلغ 6.5 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 169 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «امیلی بلانت» و «جان کراسینسکی» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 17 میلیون دلار است.

داستان فیلم از این قرار است که خانواده‌ای در خانه‌ای مجزا و در سکوت مطلق زندگی می‌کنند، اما این همه ماجرا نیست، و یک اهریمن نیز در این خانه با آنها زندگی می‌کند.

 

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

 رتبه سوم: فیلم « اوربرد » / فروش : 9.9 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «راب گرینبرگ» ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 9.9 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 29 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «آنا فاریس» و «یوجینو دربز» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

این عنوان که در حقیقت بازسازی یک فیلم رمانس محصول 1987 است، داستان مرد ثروتمندی را روایت می‌کند که توسط کارگر خود مورد هدف انتقام قرار می‌گیرد.

 

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (17 می 2018)

  رتبه دوم: فیلم « شکستن درون » / فروش : 17.6 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «جیمز مک‌تیگ» ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 17.6 میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «گابریل یونین » و «بیلی بورک» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 6 میلیون دلار است.

این فیلم داستان مادری به نام شان را روایت می‌کند که بعد از مرگ ناگهانی پدرش، به همراه دو فرزند خود، راهی عمارت پدری‌اش می‌شود. اما پس از اینکه به عمارت می‌رسند، متوجه سیستم امنیتی بسیار قوی خانه می‌شوند. طولی نمی‌کشد که چهار سارق وارد خانه شده و درصدد هستند تا گاوصندوق پدر شان را پیدا و محتویات آن‌ را به سرقت ببرند. در ادامه، این چهار دزد، دو فرزند شان را گروگان می‌گیرند و حال ، شان باید بر سیستم امنیتی خانه غلبه کرده و فرزندان خود را نجات دهد.

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

 رتبه اول: فیلم « انتقام جویان: جنگ ابدیت » / فروش : 62.1 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «آنتونی روسو» و «جو روسو» ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 62.1 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 548 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «رابرت دونی جی.آر» و «کریس همسورث» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

داستان فیلم به این صورت است که انتقام‌جویان پس از اینکه از هم گسسته‌اند ، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا ، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

کد مطلب: 43999

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر