مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد

کاهش 20 درصدی هزینه سفر به عتبات در شب‌های قدر

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به استقبال مردم برای سفر به عتبات هم‌زمان با شب‌های قدر، گفت: هزینه سفر به عتبات در شب‌های قدر 20 درصد کاهش یافته است.

کاهش 20 درصدی هزینه سفر به عتبات در شب‌های قدر

گیلان خبر: مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به کاهش هزینه‌های سفر به عتبات، اظهار داشت: از ابتدا تا نیمه ماه مبارک رمضان اعزام‌های ارزان قیمت به عتبات توسط سازمان حج و زیارت اجرایی شد.

وی به استفاده از تسهیلات 500 هزار تومانی برای متقاضیان سفرهای ارزان‌قیمت به عتبات اشاره کرد و گفت: سفرهای ارزان‌قیمت به صورت زمینی است که زائران تا 10 خردادماه به کشور بازمی‌گردند و بخش دوم سفرها آغاز می‌شود.

آقایی با بیان اینکه بسیاری از مردم علاقه‌مند به حضور در حرم ائمه اطهار(ع) در شب‌های قدر هستند، افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ما آمادگی اعزام زائران به عتبات در شب‌های قدر را داریم.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هزینه سفر به عتبات در این ایام نسبت به سال‌ گذشته 20 درصد کاهش یافته است، خاطر نشان کرد: سفر به عتبات در شب‌های قدر افزایش پیدا نمی‌کند بلکه با 20 درصد کاهش زائران می‌توانند به عتبات مشرف شوند.

وی درباره قیمت‌های کاروان‌های حج و زیارت برای عتبات، گفت: سقف هزینه سفر هوایی به عتبات یک میلیون و 784 هزار تومان پیش‌بینی شده که این مبلغ نسبت به زمان‌های دیگر کاهش پیدا کرده است.

 اعزام زائران به عتبات به صورت عادی به مدت یک هفته است که زائران سه شب در نجف، سه شب در کربلا و یک شب در کاظمین اقامت دارند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44278

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر