«ما مردم» با ساختار جدید در شبکه پرس تی وی/ نمایش «بال‌های خیس» از آی‌فیلم عربی

برنامه «ما مردم» از برنامه‌های هفتگی شبکه پرس تی وی به زودی با شکل و ساختار جدید روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

«ما مردم» با ساختار جدید در شبکه پرس تی وی/ نمایش «بال‌های خیس» از آی‌فیلم عربی

گیلان خبر: برنامه «ما مردم» از برنامه‌های هفتگی شبکه پرس تی وی به زودی با شکل و ساختار جدید روی آنتن این شبکه خواهد رفت. مجموعه تلویزیونی «بال‌های خیس» برای اولین بار با دوبله عربی روانه آنتن آی‌فیلم عربی می‌شود و در آخر برنامه «منطقه مالی» هیسپان تی وی با اجرای «ادواردو نودا» این هفته به برنامه اقتصادی کشور اکوادور که تا به حال تصویب آن دو بار در مجلس ملی این کشور به تعویق افتاده، پرداخته است.

«ما مردم» با ساختار جدید در شبکه پرس تی وی

برنامه «ما مردم» از برنامه های هفتگی شبکه پرس تی وی به زودی با شکل و ساختار جدید روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

این برنامه که هر هفته به مدت 25 دقیقه به بحث و گفت و گو پیرامون مسایل و رویدادهای آمریکا به روی آنتن می رود، به زودی در قالب سه قسمت 5 دقیقه ای و در خلال بخش های خبری پخش خواهد شد.

در ساختار جدید به جای دو کارشناس حضوری و یک کارشناس تصویری فقط یک کارشناس حضور دارد و مجری هر قسمت نیز گوینده و مجری خبر خواهد بود.

این تغییرات به منظور به روز شدن اخبار مورد بررسی در این برنامه و پررنگ شدن جنبه تحلیلی بخش های خبری شبکه پرس تی وی صورت گرفته است.

برنامه «ما مردم» با قالب جدید به زودی روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه به مدت 5 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش خواهد شد.

نمایش «بال‌های خیس» از آی‌فیلم عربی

مجموعه تلویزیونی «بال‌های خیس» برای اولین بار با دوبله عربی روانه آنتن آی‌فیلم عربی می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «بال‌های خیس» به کارگردانی عباس رنجبر به تازگی در شبکه آی‌فیلم با لهجه شامی دوبله عربی شده و از سه‌شنبه ۲۲ خرداد روانه آنتن می‌شود.

این مجموعه تلویزیونی که اولین‌بار در سال ۱۳۹۲ از شبکه یک سیما پخش شد، دو داستان موازی را روایت می‌کند. داستان اول حول محور پزشک حاذقی شکل می‌گیرد که با تشکیل تیمی جوان در زمینه تولید داروی ضدسرطان، پژوهش گسترده‌ای انجام داده است و در داستان دوم جوانی به نام محسن در جریان اردویی دانشجویی در شمال کشور توسط ضاربی ناشناس درون پرتگاه می‌افتد. سقوط محسن در این پرتگاه و نجات او از مرگ، زمینه‌ساز به‌وجود‌آمدن ماجراهایی می‌شود که پی‌درپی بر سر راهش قرار می‌گیرد.

بازیگرانی چون علی عمرانی، فاطمه گودرزی، حبیب دهقان‌نسب، حسین مهری، صادق هاتفی، کیهان ملکی، جمشید جهانزاده، مهران رجبی، شیوا خسرومهر و محسن افشانی در «بال‌های خیس» بازی کرده‌اند.

مجموعه ۲۶ قسمتی «بال‌های خیس» هرشب ساعت ۲۲:۰۰ به‌وقت مکه پخش می‌شود و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۴:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ خواهدبود.

برنامه اقتصادی اکوادور، زیر ذره بین «منطقه مالی» هیسپان تی وی

برنامه «منطقه مالی» هیسپان تی وی با اجرای «ادواردو نودا» این هفته به برنامه اقتصادی کشور اکوادور که تا به حال تصویب آن دو بار در مجلس ملی این کشور به تعویق افتاده، پرداخته است.

برنامه اقتصادی « منطقه مالی» با اجرای «ادواردو نودا» در مادرید ضبط و تهیه می شود و هر هفته به یک موضوع مهم اقتصادی دنیا و بیشتر کشورهای آمریکای لاتین که مردم آن کشورها را درگیر خود کرده اشاره دارد.

بر اساس گزارش این هفته «منطقه مالی»، لنین مورنو، رئیس جمهور اکوادور گزارش کار دولت را در یک سال اول ریاست جمهوری اش، ارائه داد. او در این گزارش اشاره کرده « حدود یک سال است که فهمیدیم هیچ چیز قابل اعتمادی در دست نداریم. اطلاعات، آمار، نظرسنجی ها و طرح ریزی ها دست کاری شده اند، آن ها همه چیز را با خود برده اند.» وی این مطلب را جهت رد صلاحیت رئیس جمهور سابق، رافائل کورآ و کابینه ای که در آن به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت می کرده است، بیان کرده است.

در برنامه این هفته «منطقه مالی» ادواردو نودا این پرسش را مطرح می کند که آیا تمایلات راستگرایانه و لیبرال در این دولت وجود دارد یا نه؟. متحدان قبلی مورنو او را طرد کرده اند و او را به خاطر مشارکت با دولت ایالات متحده، بخش خصوصی و صندوق پول بین المللی، به عنوان شخصی محافظه کار شناسایی می کنند.

این برنامه به موضوع نوسازی کابینه «مورنو» و تغییر و جایگزینی سه وزیر اقتصاد در کمتر از یک سال نیز اشاره دارد. در واقع این گزارش یک ساله این موضوع را مشخص کرده که یکی از اهدافی که باید مورنو و کابینه اش بر روی آن کار کنند، مسئله اجرا و پیاده سازی برنامه اقتصادی فوری است که تا به حال دو بار در مجلس ملی، به تعویق افتاده است.

برنامه اقتصادی «منطقه مالی» به تهیه کنندگی واحد برنامه های هیسپان تی وی، سه شنبه ها ساعت 20:30 به وقت تهران پخش و ساعت 4:30 چهارشنبه بازپخش خواهد شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44469

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر