دیدار با رهبر انقلاب به روایت نویسندگان/۱

موسوی: ایشان بر خلق آثاری که ایرانیِ مسلمان را به مخاطب معرفی کند، تأکید داشتند

یکی از نویسندگان حاضر در دیدار شب گذشته با رهبر انقلاب گفت: تأکید ایشان بر خلق آثاری بود که ایرانیِ مسلمان را به مخاطب معرفی کند.

موسوی: ایشان بر خلق آثاری که ایرانیِ مسلمان را به مخاطب معرفی کند، تأکید داشتند

گیلان خبر: سیده عذرا موسوی، نویسنده کتاب «شاه دماغی‌ها» درباره دیدار شب گذشته جمعی از نویسندگان با رهبر انقلاب اظهار داشت: در این دیدار چهار نفر از بانوان نویسنده در کنار جمعی از نویسندگان حضور داشتند، هرچند فرصت اندک بود اما نشست تخصصی در حوزه ادبیات محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه بنده در این دیدار توفیق صحبت نداشتم، اما خانم‌ها تجار، عرفانی و وجیهه سامانی مطالبی را درباره فضای کاری ادبیات مطرح کردند.

به گفته وی، البته پیش‌تر هم دیداری میان نویسندگان با رهبر انقلاب برگزار شده بود اما چنین دیداری نادر بود؛ هرچند هر ساله در نیمه ماه مبارک رمضان شعرا با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند اما نویسنده‌ها هم درصدد چنین دیداری بودند که این اتفاق خوشایند شب گذشته رقم خورد.

موسوی با بیان اینکه رهبر انقلاب نیز به نویسندگان تاکید فرمودند که علاوه بر اینکه به چه موضوعاتی می‌پردازید، باید هدف اصلی خود را پیگیری کنید، افزود: باید در آثاری که خلق می‌کنید، ایرانی مسلمان را به مخاطب معرفی کنید، بخش اصلی منویات رهبر انقلاب بر محور این مطالب بود، اما وجود فضای صمیمانه و گفت‌وگو با رهبر انقلاب امیدبخش و دلگرم کننده است

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45483

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر