واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول مشخص شدند

مدیران مسئول واجد شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات مشخص شدند.

واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول مشخص شدند

گیلان خبر: دبیر هیات نظارت بر مطبوعات با اشاره به برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول در تاریخ ۲۷ آبان تصریح کرد: با عنایت به تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات، واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات مشخص شدند.

سیدعلاءالدین ظهوریان افزود: مدیران مسئول از امروز۱۲ آبان ماه می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه جامع رسانه های کشور به نشانی (e-rasaneh.ir) وضعیت خود را مشاهده کنند.

وی در همین زمینه اضافه کرد: مدیران مسئولی که واجد شرایط شرکت در انتخابات نمی‌باشند در صورت داشتن مستندات لازم (اعلام وصول برای نشریات مکتوب و فعالیت مستمر برای پایگاه‌های خبری) تا ۲۲ آبان فرصت دارند نسبت به رفع نواقص اقدام و با شماره تلفن های ۸۴۰۹۵۱۸۶ برای نشریات مکتوب و ۸۴۰۹۵۲۴۸ برای پایگاه‌های خبری اقدام نمایند.

شایان ذکر است مطابق تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات، مدیران مسئولی که پروانه انتشار رسانه آنها به دلیل حکم قطعی دادگاه و یا ماده (۱۶) قانون مطبوعات توسط هیئت نظارت بر مطبوعات لغو نشده باشد، و همچنین رسانه آنها مطابق ترتیب انتشار مندرج در پروانه صادره از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات به طور منظم منتشر شده باشد، می­توانند در انتخابات شرکت کنند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46033

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر