شهاب حسینی سکته کرد + تکذیبیه

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که همگان او را ˈ شهاب حسینی ˈ می‌شناسند، شامگاه گذشته(سه شنبه) در بیمارستانی در تهران بستری شد.

شهاب حسینی سکته کرد + تکذیبیه

گیلان خبر : یک منبع آگاه گفت: حسینی به علت سکته قلبی بستری شده است.
 
وی به نقل از پزشک معالج او گفت که حال عمومی حسینی رضایت بخش است و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است.
 
حسینی۴۱ ساله تاکنون در بیش از ۴۰ اثر سینمایی ایفای نقش کرده است که از آن جمله می توان به ˈهیس دخترها فریاد نمی زنندˈ، جدایی نادر از سیمین، ساکن طبقه وسط ، پنج ستاره، تعبیر خواب، آشغال های دوست داشتنی، سوپر استار، درباره الی، پس از باران، کلاه قرمزی، مهیا و... اشاره کرد.
 
کارگردانی در برخی اثرهای سینمایی همچون ساکن طبقه وسط، بازیگری نقش در تلویزیون و تئاتر نیز درکارنامه حسینی قراردارد.

 

رد خبر سکته قلبی

محمد هادی کریمی از دوستان و همکاران شهاب حسینی در پروژه سینمایی «طبقه وسط» درباره آخرین وضعیت سلامت این بازیگر سینما که در خبرها آمده به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شده است، توضیح داد.

محمدهادی کریمی در گفتگو با مهر با تکذیب خبر سکته شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: شهاب حسینی این روزها به دلیل فشار کاری زیادی که داشت، کمی احساس خستگی و بی‌حالی می کرد و همین مساله سبب شد تا شب گذشته را در بیمارستان بستری شود تا شرایط جسمی او به حد نرمال برسد.

وی تاکید کرد: شهاب حسینی دچار سکته قلبی نشده ، من روز گذشته به دیدن او در بیمارستان رفتم و خوشبختانه در شرایط جسمی مناسبی قرار داشت. او در حال حاضر در بیمارستان فوق‌تخصصی بستری است و به زودی مرخص خواهد شد.

کریمی در پایان تاکید کرد: شهاب حسینی نیاز داشت تا در بیمارستان بستری شود و بررسی های لازم را برای وضعیت فیزیکی‌اش داشته باشد.

یکی از رسانه های کشور، صبح امروز اخباری را مبنی بر سکته قلبی شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون منتشر کرده بود.

شهاب حسینی این روزها مشغول آخرین مراحل کارگردانی پروژه سینمایی «طبقه وسط» است. این فیلم با فیلمنامه محمد هادی کریمی ساخته می‌شود و او نقشی هم در این اثر دارد.

مرخص شدن حسینی از بیمارستان
همسر شهاب حسینی از ترخیص این بازیگر سینما و تلویزیون از بیمارستان و بهبود حال وی خبر داد.

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این مطلب که شرایط جسمی این بازیگر خوب است، گفت: در حال حاضر مشغول انجام کارهای ترخیص شهاب حسینی هستیم و تا دقایقی دیگر او را از بیمارستان مرخص می کنیم.

وی تاکید کرد: عصر روز گذشته شهاب حسینی به دلیل تنگی نفس به بیمارستان فوق تخصصی نیکان منتقل شد و زیر نظر پزشکان قرار گرفت. وضعیت جسمانی همسرم در حال حاضر خوب است و پزشکان اجازه ترخیص او را داده اند.

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون، شب گذشته 30 اردیبهشت‌به دلیل تنگی نفس به بیمارستان منتقل شد.

کد مطلب: 473

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر