در بحث صرفه جویی، ورزش سیبل اول است

جعفری: با این وضعیت جوانان سراغ مواد مخدر می روند/ در حال خیانت به واترپلو هستند

سرمربی تیم واترپلوی نفت‌وگاز امیدیه گفت: با این شرایط به زودی چندین بازیکنان با استعداد واترپلو از امیدیه باید در خیابان آواره باشند و به دنبال مواد مخدر بروند.

جعفری: با این وضعیت جوانان سراغ مواد مخدر می روند/ در حال خیانت به واترپلو هستند

گیلان خبر: رضا جعفری درمورد شرایط تیم نفت‌و‌گاز امیدیه در جریان رقابت‌های لیگ برتر واترپلو اظهار داشت: در بازی برابر نوفلاح تیم حریف با انگیزه‌ای که داشت ما را تحت تاثیر قرار دارد. به نظرم در حقیقت تیم نوفلاح باید برنده بازی می‌شد، اما ما توانستیم از تجربه دو بازیکن خود استفاده کنیم و با اختلاف یک گل برنده شویم. در مجموع ما در هر بازی تنها یک هدف داریم و آنهم پیروزی است.

*وقتی حرف از صرفه‌جویی می‌شود، سیبل اول ورزش است

وی در مورد کم شدن بودجه تیمش در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: بودجه تیم ما 60 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است. این در حالی است که باید افزایش قیمت بلیت، هتل، اغذیه را هم درنظر گرفت که با این شرایط باید گفت ما با 10 درصد بودجه سال گذشته در حال رقابت هستیم. این شرایط زیبنده تیمی که بیش از  17 سال در لیگ برتر کار کرده، نیست. ما مقام‌های متعددی کسب کردیم، اما متاسفانه در سیستم نفت وقتی حرف از صرفه‌جویی می‌شود، سیبل اول ورزش است.

*اوضاع روز به روز بدتر می شود

سرمربی تیم واترپلوی نفت‌وگاز امیدیه خاطرنشان کرد: برایم جای تعجب دارد که چرا همیشه در گام اول به سراغ ورزش می‌آیند؟ من به بهبود شرایط امیدوار نیستم و فکر می‌کنم این اوضاع روز به روز بدتر هم بشود. با وضعی که من می‌بینم باید بگویم که سال آینده اثری از تیم با سابقه نفت‌وگاز امیدیه در لیگ برتر نخواهد بود. مشکل من بودجه نیست؛ بلکه مشکل من دیدگاه مسئولان نفت است که واقعاً آقایانی که در وزارت نفت نشسته‌اند، چگونه به این تیم نگاه می‌کنند؟ 

*دنبال نابودی تیم ما هستند

جعفری ادامه داد: واترپلو در منطقه ما تنها رشته‌ای است که تعداد زیادی از جوانان پیگیر آن هستند. مگر ما مانند تهران هستیم که 20 رشته ورزشی داشته باشیم و شما یک رشته از آن را حذف کنید؟ ما تنها یک واترپلو داریم که عشق منطقه ما است، اما آقایان از وزارت ورزش فقط دست گذاشته‌اند روی همین تیم و به دنبال نابودی تیم ما هستند. رسماً باید بگویم که ما هنوز نتوانسته‌ایم یک جلسه تمرینی کامل با بازیکنان خود داشته باشیم، چون تکلیف تیم‌مان مشخص نیست. 

*در حال خیانت به واترپلو هستند

وی افزود: آقایان در حال خیانت کردن به واترپلو هستند. با این شرایط به زودی چندین بازیکنان با استعداد واترپلو از امیدیه باید در خیابان آواره باشند و به دنبال مواد مخدر بروند. جوانان ما با این شرایط به سراغ مواردی می‌روند که این نظام برای نابودی آنها خون داده است. بسیار متاسفم که کار به اینجا رسیده است. آقایان هرجا که می‌روند حرف از تحریم می‌زنند و می‌گویند آمریکا جوانان ما را هدف گرفته است، اما حالا خودمان خودزنی می‌کنیم و جوانان‌مان را از بین می‌بریم.

*این نوع برخورد ظلم است

سرمربی تیم واترپلوی نفت‌وگاز امیدیه عنوان کرد: چگونه می‌شود بازیکن ساعت 9 شب به تهران پرواز کند، ساعت 12 شب برسد و ساعت 10 صبح فردا هم مسابقه بدهد؟ آیا این شرایط برای یک تیم مناسب است؟ اگر تیمی تازه‌وارد بودیم اصلا ناراحت نمی‌شدم، اما این برخورد با تیمی که بیش از 17 سال سابقه در واترپلوی ایران دارد، ظلم است. تمام مواردی که گفتم عین واقعیت است و امیدوارم مسئولان به فکر باشند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47314

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر