مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت :

نام‌نویسی متقاضیان سفر به عتبات در بهمن‌ماه از فردا آغاز می‌شود

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز نام‌نویسی دور جدید اعزام زائران به عتبات خبر داد و گفت: متقاضیان از فردا می‌توانند برای سفر به عتبات در بهمن‌ماه اقدام کنند.

نام‌نویسی متقاضیان سفر به عتبات در بهمن‌ماه از فردا آغاز می‌شود

گیلان خبر: مرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اعزام زائران به عتبات، اظهار داشت: پس از برپایی مراسم اربعین حسینی، اعزام‌های جدید به عتبات از سرگرفته شد و زائران بسیاری به عتبات مشرف شدند.

وی از آغاز نام‌نویسی دور جدید اعزام‌ کاروان‌های سازمان حج و زیارت به عتبات خبر داد و افزود: با توجه به نزدیک شدن به بهمن‌ماه، نام‌نویسی از متقاضیان سفر به عتبات در بهمن سال جاری از شنبه ۸ دی‌ماه آغاز می‌شود.

آقایی با بیان اینکه در این دوره یک هزار و ۵۰۰ کاروان از سوی سازمان حج و زیارت به عتبات مشرف می‌شوند، گفت: اعزام‌های زائران عتبات در بهمن‌ها به دو صورت هوایی و زمینی پیش‌بینی شده است که از ساعت ۱۰ صبح فردا ظرفیت‌های کاروان‌ها برای اعزام زائران به عتبات در بهمن‌ماه باز می‌شود.

متقاضیان سفر به عتبات در بهمن‌ماه می‌توانند از فردا با مراجعه به یکی از ۲ هزار و ۵۰۰ دفتر مجاز سازمان حج و زیارت نسبت به ثبت‌نام در یکی از کاروان‌های عتبات در بهمن‌ماه اقدام کنند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47317

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر