«علی‌اکبری و دباغ» نمایندگان کشور در مسابقات بین‌المللی قرآن روشندلان شدند

سعید علی‌اکبری و احمد دباغ به عنوان نمایندگان کشور در مسابقات بین‌المللی قرآن روشندلان انتخاب شدند.

«علی‌اکبری و دباغ» نمایندگان کشور در مسابقات بین‌المللی قرآن روشندلان شدند

گیلان خبر: نتایج مسابقات انتخابی نمایدگان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن نابینایان اعلام شد و دو استاد پیشکسوت به عنوان نمایندگان کشور انتخاب شدند.

بر این اساس سعید علی‌اکبری از استان قزوین و احمد دباغ از استان قم به عنوان نمایندگان کشور در رشته‌های حفظ‌کل و قرائت این رقابت‌ها انتخاب شدند.

احمد دباغ حافظ‌کل قرآن کریم است که با کسب سه عنوان نخست از مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران آن هم در رقابت با افراد بینا پرافتخار‌ترین حافظ قرآن کشور محسوب می‌شود. وی امسال در رشته قرائت مسابقات بین‌المللی روشندلان شرکت می‌کند. همچنین دباغ سال گذشته در رشته حفظ روشندلان شرکت کرد و اول شد اما به دلیل داشتن عنوان در مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی در رشته حفظ‌کل به وی اجازه شرکت در مسابقات روشندلان داده نشد از این رو امسال در مسابقات رشته قرائت شرکت کرد.

سعید علی‌اکبری حافظ کل قرآن اهل قزوین است که طی سال‌های اخیر در مسابقات کشوری قرآن و در رقابت با افراد سالم و بینا فینالیست شده و کسب رتبه‌های ممتاز و عالی از جمله افتخارات علی‌اکبری است. وی همچنین یک دوره سابقه حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن ترکیه را در کارنامه دارد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47457

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر