پس از ۳۰ سال در آغوش گرم مادر +تصاویر

آنکه شهادت می‌طلبد، دفتر دنیا را می‌بندد و اینچنین است که ما با فرهنگ ایثار و شهادت تا آخر و تا آنجا که بتوانیم، چشم انتظاری مادران شهدا را با عملیات تفحص پیکر‌های پاک شهدا جوابگو هستیم.

پس از ۳۰ سال در آغوش گرم مادر +تصاویر

گیلان خبر: این دنیا نه با مفهوم ایثار آشناست و نه با مفهوم شهادت. دنیا را باید با مفاهیم بازی و بازیچه و زینت و تفاخر و تکاثر و حرص و طمع به مخاطب آن شناساند و ایثار از مفاهیمی است که در ورای این دنیای فانی معنا می‌شود. شهادت نیز در کتاب دنیا، لغتی به کار نرفته و ناآشناست. آنکه شهادت می‌طلبد، دفتر دنیا را می‌بندد و اینچنین است که ما با فرهنگ ایثار و شهادت تا آخر و تا آنجا که بتوانیم، چشم انتظاری مادران شهدا را با عملیات تفحص پیکر‌های پاک شهدا جوابگو هستیم. این بار شهید علیرضا زیبرم پس از ۳۰ سال به آغوش مادر بازگشت.

شهید زیبرم، از شهدای تهرانی دفاع مقدس است که در سال ۶۷ به شهادت رسید، اما پس از ۳۰ سال مفقودالاثری پیکر مطهر او در عملیات اخیر تفحص کمیته جست‌و جوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح کشف شد.

شهید زیبرم متولد ۳۰ شهریور ماه ۱۳۴۶ و دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی بود. این شهید بزرگوار از طریق لشکر ۱۹ فجر شیراز عازم جبهه جنگ تحمیلی شد و سرانجام در آخرین ماه‌های جنگ در ۴ خرداد ماه سال ۶۷ در پاسگاه زید به شهادت رسید.

مادر و خانواده شهید "علیرضا زیبرم " ظهر روز دوم بهمن ماه سال 1397 در معراج شهدا با پیکر فرزندش پس از 30 سال چشم انتظاری دیدار کردند. پیکر شهید علیرضا زیبرم توسط گروه های تفحص شهدا کشف و از طریق پلاک هویتی شناسایی گردید و تحویل خانواده شد.
 

 

منبع: جهان

کد مطلب: 47673

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر