مهناز افشار هم از راه رسید/ من هم پیرزن هستم!

آن چیز که باید مورد توجه قرار بگیرد رویکرد قبیله گرایانی بازیگرانی همچون پانته آ بهرام و مهناز افشار است که نه تنها سیاه نمایی و بی انصافی همکارشان را محکوم نکرده اند بلکه حامی وی هم شدند.

مهناز افشار هم از راه رسید/ من هم پیرزن هستم!

گیلان خبر: مهناز افشار، بازیگر نقش اول زن فیلم ناگهان درخت، در نشست خبری فیلم با حمایت از فاطمه معتمد آریا اظهار کرد: «من افتخار می کنم که یکی از پیرزن های سینمای ایران هستم. می خواهم به آنهایی که با ادبیات سخیف و با به کار بردن کلمات ناشایست دنبال تخریب چهره دیگران هستند، بگویم که در این راه موفق نخواهند شد».

هرچند از ورود مهناز افشار، سلبریتی پرحاشیه که خود را در همه مباحث دخالت می دهد، نباید متعجب بود اما آن چیز که باید مورد توجه قرار بگیرد رویکرد قبیله گرایانی بازیگرانی همچون پانته آ بهرام و مهناز افشار است که نه تنها سیاه نمایی و بی انصافی همکارشان را محکوم نکردند بلکه حامی وی هم شدند.

یادآور می شود فاطمه معتمدآریا در مراسم افتتاحیه جشنواره فجر که برای وی بزرگداشتی هم تدارک دیده بودند در اظهارتی عجیب و با رویکرد طلبکارانه گفت: «از چیزی دلخور نیستم که همیشه هرجا رفتم در طول این چهل سال برایم توقف ایجاد کردند توقف آنها باعث یک جهشی شد که من برم بالاتر و بگم که به عنوان یک زن در سینمای ایران در ایران نه تنها کسی میتواند متوقفم کند بلکه میخواهم بگم که شما دارید به من کمک میکنید برای اینکه جلوتر برم»

بیشتر بخوانید:
جایگاه اصلی «معتمدآریا» اینجاست! +توضیحات

لازم به ذکر است در کارنامه معتمدآریا  11 سریال، 49 اثر سینمایی، 14 نمایش و 16 جایزه از سینمای پس از انقلاب دیده می شود.

کیهان در واکنش به اظهارات معتمدآریا نوشته بود: «در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در جشنی که به ظاهر برای انقلاب است، یک بازیگر چنین سخیف سخن می‌گوید و ظاهر می‌شود. خطاب به خانم معتمدآریا، این به اصطلاح هنرمند می‌گوییم که؛ اگر انقلاب اسلامی نبود شما و امثال شما مجال حضور در عرصه هنر سالم را پیدا نمی‌کردید. به برکت همین نظام بود که امروز به‌رغم نمک‌نشناسی‌هایتان همچنان می‌تازید و خود را طلبکار هم می‌دانید! همین شما بودید که در دهه ۷۰ در کنار دو همکارتان به شکلی مبتذل به شهدا اهانت کردید و با بزرگواری نظام روبه‌رو شدید. انتظار آن بود حالا که  پیرزنی سرد و گرم چشیده هستید، از گذران عمرتان عبرت گرفته و از حداقل بینش و دانش برخوردار باشید. نمکدان نشکنید، منشا نشر دروغ نشوید و عاقلانه زندگی کنید.»

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 47818

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر