حجت الاسلام داداشی، فعال فرهنگی گیلان:

فتنه را هیچ وقت فراموش نمی کنیم

فعال فرهنگی استان گیلان با اشاره به فتنه سال 88 گفت: ما نه فتنه گران را می بخشیم و نه فتنه را فراموش می کنیم.

فتنه را هیچ وقت فراموش نمی کنیم

گیلان خبر: فعال فرهنگی استان گیلان با اشاره به فتنه سال 88 گفت: ما نه فتنه گران را می بخشیم و نه فتنه را فراموش می کنیم.


به گزارش گیلان خبر حجت الاسلام مقداد داداشی فعال فرهنگی استان گیلان پیرامون فتنه 88 گفت: ما هیچوقت فراموش نمیکنیم که عده ای محدود با میرحسین، آتش به راه وبیرق حسین (ع) زدند. ما هیچوقت فراموش نمیکنیم عده ای نظام اسلامی را با حمایت آمریکا، اسرائیل وهمه اعوانشان به مسلخ بردند، اما خدا خواست که جمهوری اسلامی بماند و این نور الهی پابرجا بماند.


این فعال فرهنگی و سیاسی استان در ادامه با اشاره به تلاش برخی برای فراموش کردن فتنه گفت: بعضی ها این روزها میگویند: بیایید اشتباهات را فراموش کنیم. اما به ایشان میگوییم اگر خیلی اهل فراموشی هستید دولت قبل را فراموش کنید، وما را توصیه به فراموشی نکنید.


داداشی با اشاره به خاطره ای از روز نهم دی ماه سال 88 گفت: یادم نمیرود نه دی هشتادوهشت در میدان امام حسین تهران مرد سبیل کلفتی را با کلاه شاپو وکفش قیصری دیدم که عکسی قدیمی از جوانی مثل خودش را در دست داشت، بهش گفتم تو چرا اومدی؟ گفت میفهمی دعوا ناموسی چیه؟ امام حسین و این سید(رهبری) از ناموس مهمترند برای ما. گفتم این عکس چیه؟ گفت پسرم هست که سال 63 سر دعوای ناموسی با گلوله تانک کشته شد.


این فعال فرهنگی استان در انتها افزود: همه وادادگان و فتنه گران بدانند که ما مساله ناموسی را فراموش نمیکنیم.

کد مطلب: 6321

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر