مدیر موسسه تاریخ مبارزات اسلامی گیلان:

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در برابر هجمه دشمن باید به خود بیاید

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در صورتی در برابر هجمه دشمن به خود نیاید، آسیب جدی می‌بیند زیرا نتوانسته هنوز جذب حداکثری داشته باشد.

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در برابر هجمه دشمن باید به خود بیاید

گیلان خبر: حجت الاسلام مرتضی عبدالهی، فعال فرهنگی استان گیلان با اشاره به فتنه 88 گفت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در صورتی در برابر هجمه دشمن به خود نیاید، آسیب جدی می‌بیند.

به گزارش گیلان خبر، حجت الاسلام عبدالهی با اشاره به برنامه های دشمن بر ضد نظام اسلامی گفت: دشمن پیوسته برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی می‌کند، ما سالهای قبل از جنگ فتنه منافقین و بعد از جنگ، فتنه 78 وفتنه 88 را داشتیم که این برنامه ها در فتنه ها از نظر اجتماعی، تبلیغاتی و وسعت و دامنه سخت تر و پیچیده تر شد.

مدیر موسسه تاریخ مبارزات اسلامی گیلان در ادامه با اشاره به فتنه سال 88 افزود: فتنه 88 نشان داد که دشمن برای هر 10 سال برنامه منظمی دارد؛ برنامه های دشمن به صورت علنی و غیر علنی انجام می‌شود.در فتنه 88 دشمن با استفاده از فرصتی که افراد داخل نظام چه قبل از انتخابات ناخواسته و چه بعد از انتخابات خواسته برای آنها بوجود آورد سعی بر براندازی نظام را داشتند.

عبدالهی در ادامه با اشاره به اهمیت نقش جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مقابله با فتنه ها گفت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در صورتی در برابر هجمه دشمن به خود نیاید، آسیب جدی می‌بیند زیرا نتوانسته هنوز جذب حداکثری داشته باشد.

وی در ادامه افزود: برای جلوگیری از بروز فتنه های دیگر باید معنای ولایت پذیری و ولایت مداری و مردم سالاری را به خواص آموزش داد.

این فعال فرهنگی به حضور پرشور مردم گیلان در 8 دی سال 88 اشاره کرد و در مورد حماسه 9 دی اظهار داشت: حماسه 9 دی نشانگر تولی و تبری بود، مردم در این حماسه نشان دادند که ساحت امام حسین(ع)،امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری خط قرمزی است که سران فتنه آن را رد کرده اند و مردم از سران فتنه بیزاری جستند.

 

کد مطلب: 6332

  • 0
    0
    پاسخ

    سلام خسته نباشید رزمنده و فرزند رزمنده البته باتایید فرمایش شما لطفا سال 68 را هم مطالعه کنید که ریشه فتنه های 78 و 88 در سال 68 وجود دارد که داستان کشف آقا برای رهبری و یکه تازی آقای هاشمی در تدوین طرح توسعه کشور است پای لیبرالها را در جریان مدیریت کشور باز کرده و همانان جریانات بعدی و انحرافات جرایم یقه سفید را در کشور رقم زدند

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر