هاشمی نسب، فعال فرهنگی استان گیلان:

هشتم دی مهر تاییدی بر سابقون بودن مردم ولایت مدار گیلان است

تبئین و روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه و بازنمایش چهره واقعی فتنه گران و خائنان به حقوق ملت از اصلی ترین وظایف جبهه انقلاب است

هشتم دی مهر تاییدی بر سابقون بودن مردم ولایت مدار گیلان است

گیلان خبر: مرتضی هاشمی نسب فعال فرهنگی استان و از اهالی شهرستان آستاراست. در آستانه حماسه نه دی، دقایقی پای صحبت های این فعال فرهنگی نشستیم و ابعاد فتنه 88 و ثمرات حضور حماسی مردم کشورمان در نه دی را از زبان او جویا شدیم:

گیلان خبرـ به نظر شما دلیل وقوع فتنه 88 چه بود؟
وقتی در سال 42 علم اسلام ناب محمدی (ص) توسط حضرت امام خمینی (ره) برافراشته شد . صهیونیزم جهانی احساس خطر کرد و با ایادی خود از همان روز در مقابل این تفکر ایستاد، روزی امام ما را تبعید کردند ، سپس از شاه ملعون حمایت کردند ، بعد از آن خواستند با جاسوسی و هدایت اغتشاشات داخلی از طریق لانه جاسوسی آمریکا این علم را برز مین بزنند . اما با عنایت خدا درخت انقلاب هر روز تناور تر می شد و این نبود مگر در سایه ولایت و ولایت مداری ، پس از آن همه بر علیه تفکر ضد صهیونیزم متحد شدند و جنگ سخت را برما تحمیل کردند و در ادامه جنگ نرم و جنگ اقتصادی را برما تحمیل کردند که ملت قیام کرده ایران اسلامی با رمز ولایت و ولایت مداری از آن عبور کردند. و وقتی تمام تیرهایشان به سنگ خورد ، ستون پنجم خود را و افراد خود فروخته داخلی را در سال 88 با بهانه دروغین تقلب در انتخابات وارد میدان ساختند تا شاید اینبار اصل و ستون خیمه عزت را که همانا ولایت فقیه است بر زمین بزنند . غافل از آنکه دیگر حسین در عاشورا به مقتل نخواهد رفت و اینبار دیگر 72 نفر ندارد و در این برهه تاریخ حسین زمانه میلیونها جان بر کف دارد.

گیلان خبرـ مهمترین پیام 9 دی چیست؟
ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم

گیلان خبرـ مردم گیلان یک روز جلوتر از همه کشور  و در 8 دی 88 به میدان آمدند. تحلیل شما از این پیشگامی مردم گیلان چیست؟
مردم گیلان در طول تاریخ بارها و بارها در جایگاه سابقون قرار گرفته اند ، تشکیل اولین حکومت شیعی در این منطقه و چندین مورد از این دست سند این ادعاست و 8 دی ماه 1388 هم مهر تاییدی بر سابقون بودن مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار گیلان است.

گیلان خبرـ فتنه گران با شیوه های مختلف به دنبال کم جلوه دادن حماسه 9 دی هستند؟ وظیفه فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در این زمینه چیست؟
تبئین و روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه و بازنمایش چهره واقعی فتنه گران و خائنان به حقوق ملت از اصلی ترین وظایف جبهه انقلاب است و مهمتر از همه امروز همه ما باید دنبال یارگیری باشیم و نگذاریم فرزندان ایران اسلامی توسط اجانب جذب شوند و این محقق نمی شود مگر با تبعیت از ولی فقیه زمانمان که ولایتش همان ولایت رسول الله (ص) است ، در امر خوشرویی و تلاش برای جذب حد اکثری فرزندان ایران اسلامی.

گیلان خبرـ مهم ترین وظیفه نیروهای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برای جلوگیری از وقوع رخدادی شبیه فتنه 88 چیست؟
در گام اول بصیرت افزایی برای خودمان که نکند خودمان و همسنگرانمان در برهه های حساس از پرتگاه به دره سقوط کنیم و در گام دوم جذب جوانان و نسلهای جدید انقلاب و روشنگری و شفاف سازی بی پرده برای آنان در خصوص دشمنی اجانب  با اصل ایرانیت و اسلامیت ما و در کنار آن تبیین ولایت فقیه برای نسلهای جدید به صورت کاملا شفاف .

 

کد مطلب: 6340

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر