۱۱۹۰ جلسه گفتمان دینی در مدارس گیلان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات گیلان با بیان اینکه برگزاری ۱۷۰ دوره گفتمان دینی امسال در مدارس استان در نظر گرفته شده که هر دوره هفت جلسه است، گفت: در مجموع یک‌هزار و ۱۹۰ جلسه گفتمان دینی در مدارس گیلان برگزار می‌شود.

 ۱۱۹۰ جلسه گفتمان دینی در مدارس گیلان برگزار می‌شود

گیلان خبر : حجت الاسلام سید حسین گلمیرزاده ظهر امروز در نشست هم اندیشی اساتید با محوریت گفتمان دینی در مدارس در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی گیلان، تبادل  اندیشه و تجربه  در نشست هم اندیشی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی ساماندهی امور روحانیون، مبلغین و کادرسازی و تاسیس مدارس اسلامی و سامان بخشی هیئت‌های مذهبی به عنوان یک تشکل اثرگذار و فعالیت‌های قرآنی را در برنامه کاری خود دارد.

وی رصد فعالیت‌های دشمن در تهاجم فرهنگی و ایجاد راهکار لازم برای آن را از دیگر فعالیت‌های سازمان تیلیغات اسلامی دانست و افزود: در بحث گفتمان برنامه‌ریزی در انجام کارها و جلب اعتماد مخاطب در برقراری ارتباط از نکات حائز اهمیت است.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گیلان، اخلاص در گفتار را مورد تاکید قرار داد و گفت: اگر قرار است گفتاری اثر گذار باشد باید به آنچه که می‌گوییم ایمان داشته باشیم.

گلمیرزاده با بیان اینکه در گفتمان‌های دینی روحیه جهادی کار را پیش می‌برد، تصریح کرد: 170 دوره گفتمان برای مدارس در دستور کار قرار دارد که هر دوره هفت جلسه است و به عبارتی در مجموع یک‌هزار و 190 جلسه گفتمان دینی در مدارس گیلان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه بحث سبک زندگی و حاکمیت اخلاق اسلامی در گفتمان‌های دنبال می‌شود، گفت: در سال اقتصاد فرهنگ عزم ملی و مدیریت جهادی باید با روحیه جهادی در امور فرهنگی ورود کنیم.

کد مطلب: 6921

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر