تبلیغات فرقه شیعیان افراطی در اطراف فرودگاه مشهد + عکس

اگر این روزها که اولین روزهای ماه شعبان است، هوایی به مشهد مقدس سفر کرده باشید، به هنگام خروج از سالن فرودگاه و در محل توقف تاکسی ها، متوجه بیلبوردهایی می شوید که پیام تبریک اعیاد شعبانیه روی آنها درج شده است.

تبلیغات فرقه شیعیان افراطی در اطراف فرودگاه مشهد + عکس

گیلان خبر : اما آنچه قابل تأمل است ترکیب صادرکنندگان این پیام تبریک است! در زیر بیلبوردها این نام ها دیده می شود: «پدیده»، «شرکت فرودگاه های کشور»، «گسترش راه و ابنیه پروازی» و البته «Imam Hussein TV».

نام آخر، عنوان یک شبکه تلویزیونی است که متعلق به جریان شیعیان افراطی یا همان فرقه شیرازی هاست. ظاهرا این پیام های تبریک ـ که فی نفسه اقدامی بسیار پسندیده است ـ از سوی این شبکه تلویزیونی و با حمایت سایر شرکت هایی که نامشان در زیر این بنرها دیده می شود بر روی بیلبوردهای اطراف سالن پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد شهر مشهد قرار گرفته است.

 

 

این فرقه انحرافی، صاحب چندین شبکه ماهواره ای است که مقر تعدادی از این شبکه ها در لندن است. پیامی که جریان شیرازی ها از طریق این شبکه ها به مخاطبانشان ارسال می کنند، ایجاد اختلاف میان مذاهب اسلامی، توهین به اهل تسنن، خلفا و علمای آنان، تبلیغ جدایی دین از سیاست و توهین به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

گفتنی است بسیاری از چهره ها و کارشناسان مذهبی پس از اطلاع از ماهیت حقیقی این شبکه با آن قطع همکاری کرده اند به گونه ای که صاحبان آن برای جذب مخاطب، اقدام به دعوت از چهره های هنری و ورزشی ـ که اطلاعی از ماهیت حقیقی آن ندارند ـ برای حضور در برنامه ها نموده اند.

شایان ذکر است که رهبر معظم انقلاب بارها بر حفظ وحدت میان مسلمانان تأکید کرده و توهین به بزرگان هر یک از مذاهب اسلامی را حرام اعلام کرده اند.

 

کد مطلب: 716

 • رضا
  4
  0
  پاسخ

  سلام
  يحتمل مسئول كانون اگهي كه اين تبليغات رو پذيرفته هم اطلاعي از ماهيت اين كروكوديل هاي سوسمار صفت نداره

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر