آغاز ثبت‌نام طرح «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» راهیان نور

ثبت‌نام خبرنگاران راهیان نور، خادمان شهدا در حوزه رسانه تحت عنوان «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» برای راهیان نور جنوب کشور شروع شد.

آغاز ثبت‌نام طرح «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» راهیان نور

به گزارش گیلان خبر : روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد مرکزی راهیان نور کشور از ثبت‌نام خبرنگاران راهیان نور، خادمان شهدا در حوزه رسانه تحت عنوان «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» در راهیان نور جنوب کشور خبر داد.

علاقمندان به شرکت در این طرح پس از نام‌نویسی، گزینش، انتخاب و اتمام دوره آموزشی کوتاه‌مدت در قرارگاه مشترک راهیان نور جنوب کشور در شهر اهواز، در چهار بازه به صورت متمرکز به همراه دیگر خادمان شبکه مرکزی خادمین به یادمان‌های دفاع مقدس و مقرهای راهیان نور اعزام می‌شوند.

روابط عمومی ستاد مرکزی راهیان نور کشور مهمترین وظایف «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» را برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمان خبرنگار، ایجاد مرکز رسانه‌ای در مرکز خوزستان و ارائه خدمات از جمله معرفی سوژه و ارسال اخبار برای رسانه‌ها، در اختیار گذاشتن امکانات، هدایت، راهنمایی و مشاوره به اصحاب رسانه و حمایت از حضور آنها در مناطق عملیاتی، تهیه و تولید گزارش، گفت‌وگو، عکس و فیلم، خبر و پیش خبر از مهمترین وظایف خبرنگاران جهاد رسانه‌ای شهید رهبر دانست.

تمام افرادی که با فنون اولیه خبرنگاری از جمله اصول خبرنویسی، مصاحبه، گزارشگری، نگارش خبر، ویراستاری، تدوین و گرافیک و تصویربرداری آشنایی دارند، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند و البته اولویت با افرادی است که زودتر اقدام به نام‌نویسی کرده و سابقه کاری داشته باشند.

کد مطلب: 7511

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر