آقایی پور اعلام کرد

برنامه‌های معراج شهدای اهواز در فاطمیه اول برای زائران راهیان نور

مسئول معراج شهدای اهواز به تشریح برنامه‌های این یادمان در فاطمیه اول پرداخت و گفت: این برنامه‌ها با حضور کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور و عموم مردم خوزستان برگزار می‌شود.

برنامه‌های معراج شهدای اهواز در فاطمیه اول برای زائران راهیان نور

به گزارش گیلان خبر : سرهنگ رحیم آقایی‌پور مسئول معراج شهدای اهواز به تشریح برنامه‌های این یادمان در فاطمیه اول پرداخت و گفت: این برنامه‌ها با حضور کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور و عموم مردم خوزستان برگزار می‌شود.

وی شروع برنامه‌های فاطمیه اول در معراج شهدای اهواز را از روز سه شنبه 12 اسفندماه اعلام کرد و ادامه داد: این مراسم‌ها به مدت 3 شب برگزار خواهد شد. در شب نخست برنامه‌های فاطمیه اول، حاج حسین یکتا، فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا(عج) سخنرانی می‌کند و مصطفی مروانی از مداحان اهوازی به مداحی و نوحه‌خوانی می‌پردازد.

وی با بیان این که برنامه‌های فاطمیه اول در کنار پیکر مطهر 58 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس برگزار می‌شود، اضافه کرد: در شب دوم نیز عظیم ابراهیم‌پور به روایتگری می‌پردازد و امین صوفی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) خوزستان مرثیه سرایی می‌کند.

آقایی‌پور در ادامه به برنامه‌های شب سوم فاطمیه اول در معراج شهدای اهواز اشاره کرد و افزود: سخنرانی این برنامه بر عهده حجت الاسلام سعید شحیطاط از روحانیون و خطبای خوزستان است و ابوذر بیوکافی از شمال نیز مداح برنامه خواهد بود.

مسئول معراج شهدای اهواز شروع برنامه‌های فاطمیه اول را از شاعت 19 اعلام کرد، و از همه دوستداران خاندان عصمت و طهارت(ع) دعوت کرد در این آیین‌های سوگواری شرکت کنند.

کد مطلب: 8113

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر