مدیر حوزه علمیه استان گیلان:

حوزه در گیلان مرهون کارهای با اخلاص است

مدیر حوزه علمیه استان گیلان با تاکید بر این که حوزه های علمیه هدفی جز تعالی جامعه ندارد، گفت: حوزه از دیرباز در راستای خدمت رسانی به جامعه قدم برداشته و این امر منجر به جذب حداکثری آحاد مردم گردیده است.

حوزه در گیلان مرهون کارهای با اخلاص است

گیلان خبر: مدیر حوزه علمیه استان گیلان با تاکید بر این که حوزه های علمیه هدفی جز تعالی جامعه ندارد، گفت: حوزه از دیرباز در راستای خدمت رسانی به جامعه قدم برداشته و این امر منجر به جذب حداکثری آحاد مردم گردیده است.

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت حوزه های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام والمسلمین لاکانی در نشست شورای اداری مدیریت حوزه علمیه استان گیلان  گفت: حوزه علمیه متعلق به امام  زمان(عج) است و هدفی جز تعالی جامعه ندارد.

 مدیر حوزه علمیه استان گیلان در ادامه افزود: در سالیان اخیر حوزه استان از پیشرفت قابل توجه ای برخوردار بوده و این مهم مرهون صداقت، سلامت و دقت در کارهایی است که با اخلاص انجام می شود.

وی تصریح کرد: حوزه های علمیه از دیرباز در راستای خدمت رسانی به جامعه قدم برداشته و این امر منجر به جذب حداکثری آحاد مردم گردیده است.

حجت الاسلام والمسلمین لاکانی به تبلیغات غرب علیه روحانیت شیعه و ترویج آموزه های مسموم و التقاطی اشاره کرده و ادامه داد: متاسفانه امروزه شاهد گسترش القائات منحرف کننده در جامعه هستیم که خوشبختانه حوزه های علمیه به علت برخورداری از آموزه های اسلامی از این آسیب ها مصون مانده و این امر لزوم اشاعه و ترویج آموزه های ناب اسلام محمدی  در جامعه را بیش از پیش خاطرنشان می سازد.

مدیر حوزه علمیه استان گیلان افزود: اگر هر عمل و کاری به تناسب و فراخور خود و در جایگاه مناسب انجام گیرد، اثر گذاری به مراتب بالاتری خواهد گذاشت.

وی به اهمیت بینش و سبک زندگی اشاره کرده و گفت: مشکلاتی که امروزه شاهد آن هستیم به علت تفکر غلط دنیا گرایانه است و با اصلاح این بینش و تزریق معنویت به زندگی، بسیاری از مشکلات امروزی به راحتی حل خواهند شد.

کد مطلب: 9286

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر