نوکیا X، X + و XL به نسخه جدید پلتفرم X۲ آپدیت نخواهند شد

روز گذشته نوکیا ایکس 2 با پردازنده سریع‌تر و یک گیگابایت رم معرفی شد. بزرگترین تغییر در X2 را می‌توان در نرم‌افزار آپدیت شده آن دانست که امکانات بیشتری را فراهم می‌کند. متأسفانه به اعلام نوکیا نسخه جدید نرم‌افزار X Platform به سری قبلی نوکیا ایکس نخواهد آمد.

نوکیا X، X + و XL به نسخه جدید پلتفرم X۲ آپدیت نخواهند شد

گیلان خبر : همان‌طور که گوشی‌های ویندوزفون 7.x نوکیا به ویندوزفون 8 آپدیت نشدند حالا همین بلا بر سر نوکیا ایکس، ایکس پلاس و ایکس ال آمده است! نوکیا X Platform 2.0 بر اساس اندروید 4.3 جلی‌بین پایه‌ریز شده است و امکانات بیشتری هم دارد. به طور مثال در صفحه‌اصلی به جای 3 کاشی 4 کاشی در هر ردیف قرار گرفته که می‌توانید آن‌ها را جابجا کرده و یا اندازه آن را عوض کنید. مالتی‌تسکینگ هم بهبود یافته و امکانات و ویژگی‌های جدید را می‌توانید در ویدئوی تبلیغاتی نوکیا ایکس 2 مشاهده کنید.

Yannis Paniaras مدیر طراحی رابط کاربری موبایل مایکروسافت در بیجینگ می‌گوید: پلتفرم نرم‌افزاری Nokia X 2 به نوکیا ایکس، ایکس پلاس و ایکس ال نخواهد آمد اما آپدیت‌های دیگری در آینده برای این گوشی‌ها عرضه خواهد شد که در ماه‌های آتی تجربه کاربرای را بهبود خواهد بخشید.

اما دلیل این تصمیم نوکیا چیست؟ نوکیا ایکس 2 از 512 مگابایت رم بیشتر برخوردار شده و هسته‌های پردازشی آن از Cortex-A5 به Cortex-A7 ارتقا یافته‌اند.

کد مطلب: 1248

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر