به دلیل طراحی محصولات ساخته شده، فعالیت های آموزشی و حضور در رویدادهای جهانی

موفقیت طراح گیلانی در همایش طراحان خاورمیانه

در مراسمی که در روز پنج شنبه مورخ 27 اسفند 1394 در کشور امارات – دبی با حضور طراحان خاورمیانه در سالن نمایشگاه و همایش پنج روزه، روزهای طراحی دبی صورت گرفت مصطفی آروند به عنوان طراح محصول در سال2015-2016 در خاورمیانه معرفی شد.

موفقیت طراح گیلانی در همایش طراحان خاورمیانه

گیلان خبر: مصطفی آروند در مراسمی که روز پنج شنبه مورخ 27 اسفند 1394 در کشور امارات – دبی با حضور طراحان خاورمیانه در سالن نمایشگاه و همایش پنج روزه، روزهای طراحی دبی صورت گرفت به عنوان طراح محصول در سال2015-2016 در خاورمیانه معرفی شد.

به گزارش گیلان خبر به نقل از دیزاین دیز دوبی، مصطفی آروند در این مراسم پس از دریافت نشان و حضور در جمع حاضرین از روند حاکم بر طراحی محصول در کشورهای خاورمیانه سخن گفت و از حمایت های صورت گرفته ابراز خرسندی نمود.

این عنوان به دلیل طراحی محصولات ساخته شده، فعالیت های آموزشی و حضور در رویدادهای جهانی به طراح تعلق می گیرد.

گفتنی است که انتقال دانش فنی طراحان منتخب و انعقاد قراردادهای اجرایی آموزشی یکی از دستاوردهای این نشست برای طراحان کشورهای خاورمیانه خواهد بود.

انجمن طراحان کشورهای خاورمیانه و جنوب آسیا با تشکل متمرکز سعی در ارتقای سطح طراحی در منطقه را دارند و با ایجاد فضای رقابتی به تعیین جایگاه طراحان در حوزه های طراحی مانند گرافیک – انیمیشن – معماری-طراحی جواهر-طراحی صنعتی و ...... می پردازند.

لازم به ذکر است که مصطفی آروند گیلانی است.

 

 

کد مطلب: 14163

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر