به همت دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان؛

اولین همایش بهبود کسب و کار در فضای مجازی برگزار شد

اولین همایش تخصصی بهبود و توسعه کسب و کار با نگاه به کسب و کار در فضای مجازی، ویژه فعالان فرهنگی و فعالان فضای مجازی استان گیلان برگزار شد.

اولین همایش بهبود کسب و کار در فضای مجازی برگزار شد

گیلان خبر: اولین همایش تخصصی بهبود و توسعه کسب و کار با نگاه به کسب و کار در فضای مجازی، ویژه فعالان فرهنگی و فعالان فضای مجازی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش گیلان خبر این همایش عصر روز پنجشنبه چهارم شهریور و به شکل کارگاهی در رشت برگزار شد.

در این همایش که برای اولین بار در استان گیلان برگزار شد، آقای مهدی عباسی، مدیر موسسه نرم افزاری آسمانه و مدیر مرکز چندرسانه ای و تلفن همراه سازمان فضای مجازی سراج و آقای مصطفی حسن پناه، بنیانگذار و عضو هیات مدیره موسسه دانش بنیان فاتح آسمان شریف کارگاه های عملی در زمینه کسب و کار را اداره کردند.

پهپاد عمود پرواز یا Multi Rotor هدهد ۳ که مجهز به سامانه مراقبت و شناسایی دیدبان ۱ می باشد، از جمله دستاوردها و محصولات موسسه دانش بنیان فاتح آسمان شریف است که همه اعضاء آن را دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف تشکیل می دهند.

موسسه آسمانه نیز یکی از معروف ترین و موفق ترین موسسات در زمینه تولید نرم افزارهای محتوا محور در کشور می باشد که محصولات تولیدی این شرکت در موضوعات مختلف مورد داستقبال گسترده مخاطبین قرار گرفته است.

این همایش به همت دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان و با همکاری موسسه آموزشی تمدن گیلان برگزار خواهد شد.

photo_2016-08-29_11-08-02photo_2016-08-29_11-08-49photo_2016-08-29_11-08-52

 

کد مطلب: 18568

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر