[IFA 2016] مدل‌های جدید هدفون‌های ورزشی Jabra معرفی شدند

مدل ویژه Jabra Sport Pulse برای دویدن به شکل بخصوصی بهینه‌ شده است و اولین هدفون ورزشی است که به شکل خودکار و مداوم از تست تناسب‌اندام VO2 Max استفاده می‌کند

[IFA 2016] مدل‌های جدید هدفون‌های ورزشی Jabra معرفی شدند

گیلان خبر: شرکت Jabra با معرفی نسخه‌های ویژه‌ای از Jabra Sport Pulse و Jabra Sport Coach که در حقیقت مدل‌های بهبود یافته‌ای نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر هستند، خط تولید هدفون‌های ورزشی بی‌سیم خود را توسعه داده است. مدل ویژه Jabra Sport Pulse برای دویدن به شکل بخصوصی بهینه‌ شده است و اولین هدفون ورزشی است که به شکل خودکار و مداوم از تست تناسب‌اندام  VO2 Max استفاده می‌کند.

مدل ویژه Sport Coach هم ظاهرا برای استفاده در سالن‌های ورزشی طراحی شده است و امکان هدایت فرد با برنامه‌ریزی و تمرکز روی برنامه‌های تمرینی‌اش را فراهم می‌کند. شرکت Jabra اولین بار هدفون‌های Sport Pulse  را در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه کرد. آن زمان ویژگی‌هایی مثل سنجش ضربان قلب در این هدفون‌ها وجود داشت. هر دوی این هدفون‌ها با اپلیکیشن‌های Jabra Sport Life کار می‌کنند تا مجموعه اطلاعات این هدفون‌ها به راحتی در دسترس قرار بگیرد.

این هدفون‌ها قابلیت ضدآب و ضد گرد و غبار هم دارند. مدل‌های جدید هدفون‌های Sport Pulse و Sport Coach به ترتیب با قیمت‌های ۱۵۹٫۹۹ دلار و ۱۱۹٫۹۹ دلار به فروش خواهند رسید.


منبع:دیجی کالا

کد مطلب: 18712

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر