پنج ربات تلگرامیِ جالب و کاربردی +تصاویر

علاوه بر کانال‌ها و گروه‌های مفید، ربات‌هایی در پیام‌رسان تلگرام طراحی و ساخته شده‌اند که در موارد بسیاری می‌توانند کمک حال شما باشند و در وقت و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی نمایند. در این گزارش پنج ربات کاربردی معرفی شده است.

پنج ربات تلگرامیِ جالب و کاربردی +تصاویر

گیلان خبر: با گسترش شبکه‌های اجتماعی و توسعه برخی از خدمات جانبی آنها، بسیاری از کارها با سهولت زیادی انجام می‌شود.

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که از پیام‌رسان تلگرام استفاده نکند و کاربران آن علاوه بر ارسال پیام‌های متنی و چندرسانه‌ای، سعی می‌کنند با عضویت در کانال‌ها و گروه‌های مفید تلگرام، نیازهای خود را نیز در این محیط برطرف نمایند. علاوه بر کانال‌ها و گروه‌های مفید، ربات‌هایی در پیام‌رسان تلگرام طراحی و ساخته شده‌اند که در موارد بسیاری می‌توانند کمک حال شما باشند و در وقت و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی نمایند. در این گزارش پنج ربات کاربردی معرفی شده است.

یافتن ربات‌های مفید و اصطلاحا بدردبخور تلگرام نیاز به صرف وقت کافی و جست‌وجو دارد. در این گزارش شما را با پنج ربات کاربردی آشنا خواهیم کرد:

 

در چند ثانیه از وضعیت آب وهوای شهرتان مطلع شوید

ربات "Weatherman Bot" جهت نشان دادن وضعیت آب‌و‌هوا استفاده می‌شود و با استفاده از آن خواهید توانست از آب‌و‌هوای کشور و حتی شهر موردنظرتان مطلع شوید. برای استفاده از این ربات تلگرامی اینجــــــــــــــــــــــــا کلیک کنید.

 

یوتیوب یکی از بزرگترین سرویس‌های اشتراک ویدئو در جهان است و در ایران هم طرفداران زیادی دارد. معمولا برای دانلود ویدئو از این سایت با مشکلاتی مواجه هستیم ولی با ربات زیر به راحتی می‌توانید ویدئوهای موردعلاقه خود را دانلود کنید.

دانلود ویدئو از یوتیوب با تلگرام

برای استفاده از این ربات تلگرامی ابتدا اینجــــــــــــــــــــــــا کلیک کنید. پس از اضافه کردن ربات به تلگرام خود روی دکمه start کلیک کنید تا ربات شروع به کار کند. حالا نیاز داریم تا  آدرس یک ویدئو رو به ربات بدهیم و منتظر باشیم تا ربات لینک دانلود آن ویدئو را برایمان ارسال کند.

دریافت اطلاعات درباره اطلاعات خارجی

 ربات "Movies Tracker Bot" برای علاقمندان به فیلم بسیار عالی است. با استفاده از این ربات می‌توانید به اطلاعاتی از فیلم‌ها دست پیدا کرده و کاتالوگی از آن‌ها را دریافت کنید.

برای استفاده از این ربات تلگرامی اینجــــــــــــــــــــــــا کلیک کنید.

برای خودتان ربات اختصاصی طراحی کنید

 "Many Bot" شاید یکی از ربات‌هایی باشد که تاکنون در جستجوی آن بوده‌اید! شما با استفاده از ربات "Many Bot" خواهید توانست ربات شخصی خود را ساخته و آن را مورد استفاده قرار دهید. از دیگر قابلیت‌های این ربات می‌توان به امکان ارسال اطلاعات به مخاطبین اشاره نمود، در آن نظرسنجی ایجاد کرده و منوی مخصوصی را برای آن بسازید.

برای استفاده از این ربات تلگرامی اینجــــــــــــــــــــــــا کلیک کنید.

از این ربات برای ترجمه کردن استفاده کنید

 از ربات "Translator Bot" می‌توانید به عنوان مترجم استفاده کنید.

برای استفاده از این ربات تلگرامی اینجــــــــــــــــــــــــا کلیک کنید.


منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

کد مطلب: 25759

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر