با برگزاری نشستی خبری در الکامپ بیست و سوم

رونمایی از بسته‎های اینترنتی "انرژی" ‎

شرکت ارایه‌دهنده اینترنت پرسرعت پارس آنلاین با حضور در نشستی خبری در بیست و سومین نمایشگاه بین‎المللی الکامپ، از بسته‌‏های جدید اینترنتی "انرژی" رونمایی کرد.

رونمایی از بسته‎های اینترنتی "انرژی" ‎

گیلان خبر: در حاشیه نمایشگاه الکامپ مدیران شرکت پارس آنلاین در نشست خبری، ضمن معرفی دستاوردها و عملکرد شرکت در ۱۸ سال گذشته، بسته‎های جدید اینترنتی انرژی را معرفی کردند.

رییسی قائم مقام مدیرعامل شرکت پارس آنلاین در مورد بسته‌های اینترنتی انرژی گفت: بسته‎های اینترنتی جدید که با شعار "خوب چیزیه" عرضه شده، حاصل ۱۸ماه کار کارشناسی و متناسب با نیاز کاربران در استفاده از اینترنت تهیه شده است.

به گفته وی، این سرویس اینترنت که برای اولین بار در ایران ارائه می‌شود، قابلیت شخصی‌سازی اپلیکیشن‌ها را به کاربر می‌دهد و این امکان وجود دارد که بدون دغدغه حجم اینترنت از اپلیکشن‌های مورد علاقه خود مانند تلگرام و اینستاگرام استفاده کند.

وی توضیح داد: گاهی کاربر متقاضی اینستاگرام است، یا تمایل دارد ارتباطات صوتی و تصویری را از طریق اینترنت انجام دهد یا از تلگرام بیش از سایر پیام‌رسان‌ها استفاده کند که در هر صورت می‌تواند بسته مورد نیاز خود را سفارش دهد.

وی با تاکید بر اینکه بسته‌های انرژی مطابق با ذائقه کاربران تهیه شده‎اند، گفت: تیم بازاریابی شرکت پارس آنلاین با شناسایی نیاز کاربران و متناسب با اپلیکیشنی که بیشتر استفاده می‎کنند، به آنها پیشنهاد خرید بسته می‎دهد.

رییسی همچنین گفت: کاربر در گزارش مصرف خود می‎تواند از میزان استفاده از بسته آگاه شود. بنابراین از مزیت‎های مهم بسته‎های انرژی این است که کاربر می‎فهمد چقدر پول بابت کدام اپلیکیشن‎ها پرداخت کرده است.

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت پارس آنلاین ادامه داد: تلاش‎مان این است که در کانال‎های رسمی آموزش‎های لازم به مشتریان ارایه شود تا با آگاهی بیشتر اینترنت خود را مدیریت کنند.

وی افزود: یک هفته پس از الکامپ فروش این بسته‎ها آغاز می‌شود و کاربران می‎توانند با توجه به معیارهای خود در استفاده از اپلیکیشن‎ها این بسته‎ها را خریداری کنند.

رییسی همچنین در مورد همکاری پارس آنلاین با شرکت‎های خارجی برای ارایه پکیج انرژی، گفت: از چهار سال پیش تعاملات با شرکت‌های خارجی که تکنولوژی این کار را ارایه می‌کردند، آغاز شد و ۱۸ ماه بعد تکنولوژی خریداری و بسته‌های اینترنتی تعریف شد.

وی در مورد دلیل ارایه بسته‎های اینترنتی انرژی گفت: با حضور در نمایشگا‎های مختلف متوجه شدیم که شرکت‎ها به دنبال نوآوری هستند و از آنجایی که این تکنولوژی متمرکز است بر نحوه استفاده مردم از اینترنت، آن را انتخاب کردیم و مطمئن هستیم با توجه به رشد شبکه‎های اجتماعی در ایران استقبال خوبی از آن می‌شود.

منبع:ایسنا

 

 

 

کد مطلب: 30083

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر