انتقال ایمن و راحت بیماران با تخت های هوشمند بیمارستانی

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید برانکارد هوشمندی شده است که سبب تسهیل انتقال بیماران مختلف می‌شود و بیمارستان‌ها را مجهز می‌کند.

انتقال ایمن و راحت بیماران با تخت های هوشمند بیمارستانی

گیلان خبر: یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید برانکاردهوشمندی شده است که به بیمار و پرستاران کمک می‌کند و حمل و نقل بیمار را راحت تر می‌کند.

مدیر این شرکت دانش بنیان ؛در رابطه با این برانکارد هوشمند گفت: این برانکارد به صورت الکترونیکی و هوشمند بیمار را از روی یک تخت بر روی تخت دیگر جا به جا می‌کند.

 

برانکارد هوشمند در خدمت بیماران و بیمارستان ها 

وی ادامه داد: در گذشته اگر یک بیمار از اتاق عمل بیرون می‌آمد برای جا به جا کردن او به روش‌های بسیار آسان متوسل می‌شدند به این صورت که به کمک یک ملحفه بیمار را انتقال می‌دادند اما به کمک این برانکارد هوشمند دیگر به این صورت بیمار را انتقال نمی‌دهند بلکه خود برانکارد این کار را انجام می‌دهد.

مدیر این شرکت دانش بنیان در خصوص چگونگی کارکرد این محصول هوشمند، بیان کرد: بر روی این برانکارد یک تیغه نازکی وجود دارد که به کمک آن بیمار را از روی تخت بلند می‌کنند و بر روی تخت دیگر قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه به کمک این برانکارد انتقال بیمار به صورت کاملا هوشمند انجام می‌شود، یادآور شد: بسیاری از افراد فکر می‌کنند به دلیل آنکه کار انتقال بیمار به صورت کاملا غیر مستقیم انجام می‌شود، خطرناک است اما ما ضمانت می‌دهیم که این کار به صورت کاملا راحت و با رعایت تمامی قوانین ایمنی انجام می‌گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 41382

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر