کنترل و مدیریت مصرف باتری اندروید با BAS

در جستجوی برنامه‌ای دیگری برای مدیریت باتری خود هستید؟ این بار Battery Aid Saver را امتحان کنید. Battery Aid Server عمر باتری شما را افزایش می‌دهد و همین لحظه که با شما صحبت می‌کنیم در حال تولید است.

کنترل و مدیریت مصرف باتری اندروید با BAS

به گزارش گیلان خبربرای تازه‌ واردها این برنامه تقریبا به خوبی Greenify است. همچنین به لطف وجود دستورالعمل‌های از پیش تعریف شده گوگل برای طراحی بدنه برنامه، رابط کاربری بسیار روانی را به ارمغان آورده است. نگران تبلیغات نیز نباشید زیرا هیچ تبلیغی تجربه کار با محیط گرافیکی این برنامه را برای شما خسته‌کننده نخواهد کرد.

پس وظیفه‌ی BAS چیست؟ این برنامه طول عمر باتری را با خاموش کردن خودکار WiFi، بلوتوث و داده‌های تلفن همراه در مواقع بلااستفاده افزایش می‌دهد. همچنین همگام‌سازی خودکار اندروید را کنترل می‌کند تا هر برنامه‌ای در هر زمان نتواند از داده‌های تلفن همراه استفاده کند و در صورت نیاز BAS آن‌ها را اولویت‌بندی می‌کند.

هنگامی که چراغ قرمز باتری شما روشن شود، قسمت کمک برنامه به صورت اتوماتیک روشن می‌شود. حتی برنامه در صورتی که باتری سریعتر از معمول در حال خالی شدن باشد به شما یادآور می‌شود که آن را شارژ کنید.
BAS میانبرهایی برای کنترل هر چه بهتر قسمت‌هایی که بیشترین استفاده را از باتری دارند مانند روشنایی صفحه، WiFi، بلوتوث، داده و همگام ساز خودکار ایجاد می‌کند. همچنین این قابلیت را دارد تا بلوتوث دستگاه شما را به محض ورود به car dock روشن کند.

روشن است که BAS می‌تواند به کمک چنین امکاناتی با دیگر اپلیکیشن‌های موجود در فروشگاه گوگل پلی به خوبی رقابت کند. اما برنامه پر از پتانسیل و در حال پیشرفت به سوی موفقیت است و به شما کمک می‌کند احساس خوب وجود خط سبز باتریتان، مداوم‌ باشد./نترینگ

کد مطلب: 7556

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر