نمایشگاه MWC 2015

سه محصول جذاب دیگر از سونی

سونی از اسپیکر بلوتوث، هدست بلوتوث و ساعت هوشمند خود نیز رونمایی کرد.

سه محصول جذاب دیگر از سونی

به گزارش گیلان خبر: سونی از سه محصول جدید و خلاقانه خود نیز در نمایشگاه بارسلون امسال رونمایی کرد که در ادامه به شرح مختصری از هر کدام خواهیم پرداخت.

اسپیکر بلوتوث

رونمایی محصولات سونی فقط به تبلت و گوشی ختم نمی شود و این شرمت چند محصول دیگر هم برای رونمایی در نمایشگاه امسال به همراه خود آورده است. یکی از این محصولات اسپیکر بلوتوث مدل BSP60 می باشد. این اسپیکر دارای طراحی جالبی می باشد و نیز برای اتصال از فماوری NFC نیز بهره می برد و برای پخش موزیک به نوعی یک آمپیلی فایر همراه به حساب می آید. در روی این اسپیکر یک صفحه نمایش وجود دارد که از چهار دکمه خازنی برای کنترل این اسپیکر استفاده می شود.

هدست بلوتوث

محصول دیگر سونی هدست بلوتوثی این شرکت با نام Sony SBH70 Bluetooth headset می باشد. این هدست دارای صدایی بسیار شفاف بوده و ازجدیدترین فناوری سونی در این هست برای افزایش کیفیت صوت پخش شده استفاده شده است. باتری این هدست در بند پشت گردنی این هدست قرار دارد. با طراحی منحصربفرد این هدست دیگر تقریبا صدایی از بیرون برای شما در هنگام گوش دادن به موزیک دلخواهتان دردسری ایجاد نخواهد کرد.

ساعت هوشمند سونی

این ساعت از نسل سوم این خانواده به حساب می آید. سونی در ساعت از بند چند تکه استفاده کرده است که برای بیشتر جلوه دادن این ساعت این دستبند از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

اما سونی برای این ساعت دستبندهای چرمی به رنگ قهوه ای، سیاه و سفید هم ارائه کرده است.

در حال حاضر و تا این لحضه اخبار بیشتری از این محصولات موجود نیست.

کد مطلب: 8107

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر