سونی: کاربران VAIO از نصب ویندوز 10 خودداری کنند

با اینکه ویندوز 10 هم اکنون برای اغلب کاربران مشمول ارتقای رایگان در دسترس است، اما برخی نیز بدلیل مشکلات عدم سازگاری و بطور خاص درایور ها، می بایست بیشتر منتظر بمانند. یکی از قربانیان این قبیل از مشکلات ارتقا به ویندوز 10، دارندگان دستگاه های Sony VAIO هستند که می بایست از ارتقا به ویندوز 10 فعلاً صرف نظر کنند، چرا که می تواند باعث بروز برخی مشکلات در کامپیوترهایشان شود.

سونی: کاربران VAIO از نصب ویندوز 10 خودداری کنند

به گزارش گیلان خبرسونی خود بطور رسمی، به دارندگان محصولات سری VAIO متذکر شده است که می بایست تا هنگام ارائه اطلاعات بیشتر و همچنین درایورهای جدید، منتظر بمانند، بنابراین فعلاً می بایست از ارتقا به ویندوز 10 خودداری کرده و آن را به آینده موکول کنند. سونی در بیانیه ای خطاب به دارندگان لپ تاپ های سری VAIO، چنین گفته است:

"به منظور اطمینان از کارکرد بدون مشکل کامپیوترهای VAIO با ویندوز 10، به شدت توصیه می شوند که تا زمان آماده شدن درایورهای جدید منتظر بمانید. با اینکه هم اکنون ارتقا به ویندوز 10 امکان پذیر است، اما به شدت توصیه می شود که تا هنگام ارائه درایورها و دستورالعمل های نصب، منتظر بمانید"

درایورهای جدید و سازگار با ویندوز 10 در راه است

سونی جزئیات زمان در دسترس بودن درایورهای جدید را ارائه کرده است، کاربرانی که هم اکنون از ویندوز 7  سرویس پک 1 را بر روی دستگاه های VAIO خود دارند، طی ماه میلادی جاری امکان ارتقا به ویندوز 10 را خواهند یافت. با این حال آنهایی که از ویندوز 8 و 8.1 بر روی دستگاه های VAIO استفاده می کنند، به ترتیب می بایست تا ماه اکتبر و نوامبر منتظر بمانند تا درایورها و برنامه های سازگار با ویندوز 10، در کنار دستورالعمل های ارتقا به ویندوز 10 ارائه شود.

بنابراین اگر شما هم از دارندگان لپ تاپ های سری VAIO هستید؛ توصیه می شود که فعلاً از ویندوز 10 دور بمانید، چرا که می تواند با اختلالاتی در کارکرد طبیعی آنها همراه باشد. همزمان با سونی، مایکروسافت نیز در حال تلاش برای رفع مشکلات ارتقا به ویندوز 10 است، بنابراین می توان امیدوار بود که بزودی ویندوز 10 بر روی تمامی دستگاه ها قابل نصب باشد و هر کسی از امکان ارتقای رایگان به این سیستم عامل جدید بدون بروز هرگونه مشکل جدی، بهره ببرد./شهرسخت افزار

کد مطلب: 9521

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر