کواچ: برخی‌ها جوری حرف می‌زنند که انگار نه انگار برابر برزیل بازی کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: برخی‌ها به گونه‌ای حرف می‌زنند که انگار نه انگار مقابل برزیل بازی کردیم، بهتر است حریف را بشناسیم بعد انتقاد کنیم.

کواچ: برخی‌ها جوری حرف می‌زنند که انگار نه انگار برابر برزیل بازی کردیم

گیلان خبر : اسلوبودان کواچ پس از شکست 3 بر 2 تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در هفته چهارم رقابت‌های لیگ جهانی والیبال 2014 در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: اگر پیش از آغاز مسابقات می‌خواستیم در خصوص برد و باخت صحبت کنیم همه می‌گفتند غیر ممکن است ایران بتواند دو بار برزیل را شکست دهد اما بعد از بازی اول توقعات از ما بالا رفت.

وی ادامه داد: امروز بازی را بد شروع کردیم و از طرفی برزیل واقعی را در این بازی دیدیم آنها به قدری خوب سرویس می‌زدند که برخی مواقع ما سرویس آنها را نمی‌دیدیم و باز هم تأکید می‌کنم برزیل واقعی را امشب آنها به همه نشان دادند.

کواچ خاطرنشان کرد: ست اول و دوم را خوب شروع نکردیم اما بعد از آن تلاش کرده و توانستیم بازی اصلی خود را به نمایش بگذاریم. در ادامه بازی‌ها حتماً باید مقابل ایتالیا خیلی خوب باشیم تا امیدوار بمانیم.

سرمربی تیم ملی والیبال در خصوص تبانی احتمالی ایتالیایی‌ها تصریح کرد: این مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد. مهم نیست چه تیمی مقابل ما بازی می‌کند بلکه مهم کیفیت بازی ماست که باید همیشه بهترین عملکرد را داشته باشیم، تیمی که به تهران می‌آید چیزی برای از دست دادن ندارد و این موضوع کارمان را سخت می‌کند.

کواچ در خصوص کارت زردی که داور به وی نشان داد، عنوان کرد: رزنده رزنده است. وی چهره شناخته‌ شده‌تری نسبت به من است و حرفش برش بیشتری دارد. داور به حرکت رزنده کار نداشت اما نسبت به من خیلی زود واکنش نشان داد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد اینکه هنوز دریافت‌های اول ایران دچار مشکل است، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا برخی‌ها جوری سؤال می‌کنند که انگار نه انگار برابر برزیل بازی کردیم همه فقط نقاط ضعف را نگاه می‌کنند و توجه ندارند که بازیکنان ایران چقدر خوب بازی کردند. برزیل وقتی وارد زمین می‌شود 6 بازیکن دارد که همگی بهترین‌های جهان محسوب می‌شوند پس بهتر است ابتدا حریف را بشناسیم و بعد انتقاد کنیم.

وی افزود: ایران در جایگاه دوازدهم جهان است، برزیل اول، ایتالیا پنجم و لهستان ششم است اگر ایران در این گروه قرار دارد برای این است که قدرت رویارویی با این تیم‌ها را دارد، حالا والیبال ایران هم‌سطح بهترین‌های دنیا بازی می‌کند و امیدوارم این سیر صعودی ادامه داشته باشد.

کواچ خاطرنشان کرد: من بازیکنان خوبی دارم که تا آخرین لحظه تلاش می‌کنند، هواداران زیادی به سالن والیبال می‌آیند و من و بازیکنان را به اسم تشویق می‌کنند به همین دلیل بازیکنان احساسی می‌شوند و شاید حرف‌های مرا در وقت‌های استراحت متوجه نمی‌شوند اما همیشه برای بهتر شدن تلاش می‌کنند، من آینده را خیلی دور نمی‌بینم و سعی می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم و مطمئن باشید همیشه با تمام توان بازی می‌کنیم.

 

کد مطلب: 1061

ارسال نظر

انتخاب سردبیر