تیم های لژیونرهای ایرانی کجای جدول شان هستند؟

دژاگه بالاترین و نوری پایین ترین لژیونر

لژیونرهای ایرانی در هفته گذشته نیز با تیم های خود به میدان رفتند و در لیگ های مختلف دنیا بازی های خود را به انجام رساندند.

دژاگه بالاترین و نوری پایین ترین لژیونر

گیلان خبر: از میان 6 لژیونر ایرانی حاضر در لیگ قطر، اشکان دژاگه با تیم العربی در بین تیم های بالا جدولی دیده می شوند.

العربی؛ سایه به سایه یاران ژاوی

العربی و اشکان دژاگه، این روزها بازهم حریفان خود را از پیش رو برمی دارند تا از بالای جدول پایین نیایند، آنها که اکنون با 4 برد و 1 شکست و کسب 12 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارند در بازی این هفته نیز در مقابل تیم قدرتمند لخویا قرار گرفتند و توانستند این تیم را نیز در یک بازی پایاپای و با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند و پس از السدی ها در رده سوم لیگ قرار بگیرند.

 

الغرافه؛ شروع با پیروزی و ادامه با شکست

الغرافه و مسعود شجاعی نیز که از تیم های دیگر حاضر در لیگ ستارگان قطر، یک بازی کمتر انجام داده اند پس از سه پیروزی پیاپی، یک شکست سنگین در برابر الجیش داشتند و خود را در جایگاه ششم جدول نگه داشتند. الغرافه در بازی چهارم خود با نتیجه 4 بر 1 بازی را به الجیش قطر واگذار کرد.

ام صلال؛ همیشه در میانه های جدول

ام صلال و آندرانیک تیموریان پس از پنج هفته و کسب 8 امتیاز، در رتبه هفتم جدول چهارده لیگ ستارگان قطر قرار گرفتند. بازی هفته پنجم ام صلالی ها در مقابل دیگر تیم نام آشنا برای ایرانی ها یعنی مسیمیر بود و آنها توانستند در یک بازی برتر، تیم آخر جدول رده بندی را با سه گل در هم بکوبند.

 

الاهلی؛ نفس های آخر زلاتکو

الاهلی و دو ستاره ایرانی اش یعنی پژمان منتظری و مجتبی جباری، این روزها اوقات خوشی را سپری نمی کنند، آنها که تحت مربیگری زلاتکو کرانچار نام آشنا برای فوتبال دوستان ایرانی، تاکنون توانسته اند فقط 5 امتیاز به دست بیاورند پس از پایان هفته پنجم در رده نهم جدول رده بندی قرار گرفته اند. آنها در بازی آخر در مقابل تیم الخریطیات به تساوی دو بر دو دست یافتند.

 

مسیمیر؛ در حسرت یک گل

شاید زمانی که محمد نوری بازوبند سرگروهی مسیمیر تازه به لیگ ستارگان آمده را به بازو می بست حدس نمی زد که تیمش تا پایان هفته پنجم حتی یکبار نیز نتواند دروازه حریفان را باز کند اما این اتفاق افتاد و مسیمیر تاکنون هر پنج بازی خود را شکست خورد و تاکنون نتوانسته دروازه تیمی را باز کند و در رده چهاردهم جدول جاخوش کرده است. آنها بازی این هفته خود را با سه گل به ام صلال باختند.

روبین کازان؛ پیروزی در غیاب گلر ملی پوش

روبین کازان در بازی این هفته خود در حالی که علی رضا حقیقی را روی نیمکت خود داشت توانست تیم اوفا را با نتیجه سه بر یک از پیش رو بردارد و با کسب دهمین امتیاز در دوازدهمین بازی خود را به رده دوازدهم جدول رساند.

 

روستوف؛ آماده رفتن به رده چهارم

روستوف و ستاره جوان ایرانی اش در حالی امروز خود را آماده دوازدهمین بازی اش می کنند که در حال حاضر با 18 امتیاز در رده ششم جدول حضور دارند. روستوفی ها به همراه سردار آزمون امروز در ساعت 19:30 به دیدار تیم سارانسک می روند.

فرانکفورت؛ کاملا خنثی

احسان حاج صفی که این روزها در ترکیب ثابت تیمش جا افتاده است و در بازی اخیر فرانکفورتی ها توانست در جند موقعیت برای تیمش موثر واقع شود به همراه تیمش در بازی اخیر خود به تساوی یک بر یک با نورنبرگی ها دست یافتند و خود را در رده یازدهم جدول قرار بدهند، آنها با این امتیاز 14 امتیازی شدند.

 

آرمینیا بیله فلد؛ بازهم شکست بدون گلر دو رگه

بیله فلدی ها دربازی یازدهم خود بازهم در حالی که دانیال داوری را در ترکیب خود نمی دید نتیجه بازی را از دست داد و دیدار خود در مقابل دوسلدورف را با یک گل به حریف واگذار کردند تا اکنون با یازده امتیازی که کسب کردند در رده سیزدهم جدول حضور دارند.

آلکمار؛ بی خطر بدون مهاجم ایرانی

آلکماری ها که این روزها علیرضا جهانبخش را به دلیل مصدومیت در ترکیب خود ندارند، در آخرین بازی خود توانستند در مقابل کامبور به تساوی یک بر یک برسند و جمع امتیازات خود را به 12 برسانند و در رده دهم جدول حضور داشته باشند.

 

پانیونیوس؛ پیروزی در حضور انصاری فرد

پانیونیوس که در بازی آخر خود در مقابل کالونی قرار گرفت و مهاجم ایرانی خود را از دقیقه 58 در میدان می دید توانست به پیروزی دو بر صفر برسد و خود در رده سوم جدول لیگ یونان نگه دارد، این تیم رقبای نامداری همچون المپیاکوس و پاناتینایکوس را بالای سر خود می بیند.

 

تیانجین تدا؛ تیره بختی های ناتمام آری هان

تیانجین و مرتضی پورعلی گنجی به همراه مربی نامدار هلندی خود اصلا روزگار خوشی را سپری نمی کند و با 27 امتیاز در 28 بازی در چهاردهم لیگ شانزده تیمی چین قرار دارند، آنها بازی بیست و هشتم خود را با دو گل به گوانگژو واگذار کردند.

ونکوور وایت کپس؛ سقوط پله پله

ونکووری ها بعد از هفته ها صدرنشینی، آرام آرام در حال سقوط هستند و بازی اخیر خود را نیز بازهم شکست خوردند، آنها این بار در مقابل دالاس با دو گل شکست خوردند تا این تیم و مدافع ایرانی اش یعنی مهرداد بیت آشور با 50 امتیاز از 33 بازی به رده سوم جدول سقوط کنند.

منبع: ورزش3

کد مطلب: 10655

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر