قهرمان وزنه برداری گیلان:

جای گیلان در لیگ برتر وزنه‌برداری ایران خالی است

قهرمان وزنه‌برداری گیلان گفت: گیلان همیشه در کشور از استان‌های قهرمان پرور وزنه‌برداری بوده است وجای یک تیم از استان گیلان در لیگ برتر ایران خالی است.

جای گیلان در لیگ برتر وزنه‌برداری ایران خالی است

گیلان خبر: حامد مجیدی اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری کشور به هفته‌های حساس خود نزدیک شده است و در هفته سوم لیگ برتر وزنه‌برداری در فوق سنگین موفق شدم به‌عنوان قهرمانی دست پیداکنم.

وی با بیان اینکه از سال گذشته با تیم ملی حفاری اهواز در مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری شرکت کرده اما امسال با تیم نیروی زمینی ارتش به توافق رسیده است، افزود: 6 سال بود که در دسته 105 کیلو وزنه می‌زدم و از سال گذشته بامشورت چند تن از مربیان و بزرگان وزنه‌برداری ایران به فوق سنگین صعود کردم و به دلیل شرایط لیگ و مسابقه به همان وزنه‌ها بسنده کردم و در فوق سنگین اول شدم.

قهرمان گیلانی فوق سنگین لیگ برتر وزنه برداری ایران بیان کرد: روزی تا حدود 20 تن وزنه جابه‌جا می‌کنم که در تمرینات تیم ملی بیشتر هم می‌شود، در یک ضرب 195کیلو و دو ضرب 235کیلو رکوردهای شخصی من است و همین رکوردها در آسیا مدال آور بوده است در مسابقات جهانی هم رکورد یک ضرب 200کیلو و دو ضرب 250 کیلو در سنگین وزن روی سکو می‌رود.

مجیدی در مورد مصدومیت‌های خود گفت: در سال 2012 مصدوم شدم و به علت عمل جراحی که انجام دادم شش ماه از میادین ورزشی دور بودم ولی خدا کمک کرد و توانستم به دنیای وزنه برداری برگردم.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم وزنه‌برداری با تلاش فدراسیون به جایگاه واقعی‌اش برسد، خاطرنشان کرد: این ورزش المپیکی و مدال‌آور است و امیدوارم که شرایطی فراهم شود تا هم در لیگ برتر وزنه‌برداری و هم تیم ملی، وزنه‌برداران مشکلی نداشته باشند و حمایت شوند.

مجیدی تصریح کرد: وزنه برداری گیلان همیشه در کشور جزو استان‌های قهرمان پرور بوده است و جای خالی یک تیم از استان گیلان در لیگ برتر ایران احساس می‌شود و امیدوارم یک اسپانسر پیدا شود تا بتوانیم یک تیم قوی از وزنه‌برداری گیلان وارد مسابقات لیگ برتر کشور کنیم.

منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 11982

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر