گزارش زنده؛ روز آخر نقل و انتقالات نیم فصل

در حالی کمتر ساعت 24 امشب نقل و انتقالات فوتبال ایران به پایان می رسد تیم ها در حال تکمیل لیست خود برای حضور در ادامه مسابقات هستند.

گزارش زنده؛ روز آخر نقل و انتقالات نیم فصل

گیلان خبر: در آخرین ساعات نقل و انتقالات نیم فصل تیم ها به دنبال مذاکره با نفرات مدنظر خود هستند تا لیست خود را تکمیل کنند. در این میان مطمئنا سوژه اصلی ساعات پایانی دو تیم پرسپولیس و نفت تهران خواهند بود. تا ساعت 24 امشب آخرین تغییرات و جابجایی های فوتبال ایران را پوشش خواهیم داد.

*پرسپولیس

نقل و انتقالات فصل مطمئنا در پرسپولیس انجام خواهد شد و هواداران این تیم منتظرند تا تکلیف دروازه این تیم در ساعات پایانی مشخص شود؛ بیرانوند یا لوبانف؟

جذب احتمالی: لوبانف - بیرانوند

جذب نهایی: علی محسن زاده

جدایی احتمالی: بنگستون – مایکل اومانیا

جدایی نهایی: -

*نفت تهران

نفت در روز پایانی ورودی نخواهد داشت و تنها بحث بر سر انتقال بیرانوند به پرسپولیس این تیم را در تیتر اخبار روز پایانی قرار داده است.

جدایی احتمالی: علی بیرانوند

جدایی نهایی: علی محسن زاده

*استقلال

پرویز مظلومی و استقلال همچنان به دنبال هافبک طراح هستند و بعد از ناکامی در جذب نویدکیا اکنون چشم به گزینه های خارجی دوخته اند.

جذب احتمالی: -

جذب نهایی: -

*صبای قم

جذب اکبر صادقی باعث شد تا قاسم دهنوی که زمزمه خروجش از این تیم بالا گرفته بود در نهایت راهی لیگ یک و تیم خونه به خونه شود.

جدایی نهایی: قاسم دهنوی

جذب نهایی: محمد بائوج‌رضایی

*سایپا

کاپیتان سابق تیم ملی در نقل و انتقالات مذاکراتی با العربی داشت که البته ناموفق بود و اکنون بار دیگر به جمع نارنجی پوشان باز خواهد گشت.

جدایی احتمالی: جواد نکونام

*استقلال اهواز

جذب نهایی:

*راه آهن

راه آهن یزدان همچنان به دنبال جذب گزینه های خود در پست هایی است که در آنها احساس ضعف می کند. در این بین جدایی منوچهری هم تارتار را به فکر جذب مهاجمی گلزن کرده و آنها چشم به گلزن هندوراسی پرسپولیس دارند.

جدایی احتمالی: ایگور ننزیچ

جذب احتمالی: مایکل اومانیا – جری بنگستون

جدایی نهایی: امین منوچهری

*تراکتورسازی

در حالی که تراکتوری ها عنوان می کردند در صورتی دروازه بان دوم خود را به فولاد خواهند داد که از این تیم بازیکنی بگیرند در نهایت با دریافت مبلغ رضایتنامه راضی به انجام این کار شدند.

جدایی نهایی: مهرداد طهماسبی

*ملوان

انزلی چی ها در کیش اردو زده اند و گوش به زنگ اخباری هستند که تیم آنها را در نقل و انتقالات قدرتمندتر از نیم فصل اول کند.

جذب احتمالی: -

جذب نهایی: محمد ستاری، حامد نورمحمدی، شاهین بالیجانی

*فولاد

دراگان اسکوچیچ با جذب گلر مورد علاقه اش ساعات پایانی نقل و انتقالات را پشت سر می گذارد و باید منتظر خبر جدیدی از این تیم بود.

جذب احتمالی: -

جذب نهایی: مهرداد طهماسبی

*سپاهان:

امین منوچهری که زمزمه حضورش در ملوان شنیده می شد راهی اصفهان شده تا جای خالی مهدی شریفی را پر کند.

جذب نهایی: امین منوچهری

* جابجایی های تیم ها مربوط به امروز است و نقل و انتقالات کلی تیم ها را می توانید اینجا ببینید.

* در این مطلب تیم هایی که قادر به تکمیل لیست خود در روز آخر بوده اند لحاظ شده اند و نام تیم هایی که در روزهای قبل لیست خود را تکمیل کرده بودند قرار نگرفته است.

منبع: ورزش3

 

کد مطلب: 12722

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر