تمجید از احسان در آلمان؛

حاج صفی آماده ترین بازیکن FSV (عکس)

بازیکن ایرانی فرانکفورتی ها در اردوی زمستانی این تیم جزو آماده ترین نفرات بود.

حاج صفی آماده ترین بازیکن FSV (عکس)

گیلان خبر: FSV فرانکفورت که در تعطیلات زمستانی برنامه فشرده ای برای آماده سازی خود برای نیم فصل دوم بوندس لیگا دو داشت 10 روز گذشته را در شهر بلک ترکیه پشت سر گذاشت و در این مدت سه بازی تدارکاتی با تیم های سرشناس انجام داد.

نکته جالب این که مثل نیم فصل نخست بوندس لیگا توماس اورال سرمربی فرانکفورت از احسان حاج صفی در تمام بازی های تدارکاتی اش به صورت ثابت سود برد و این بازیکن هم با عملکرد خوب تعریف و تمجید کادر فنی تیمش را رقم زد به خصوص در جدال با دنیپرو اوکراین. در شرایطی که کاروان FSV امروز ترکیه را به مقصد آلمان ترک می کند توماس اورال در آخرین روز اردوی تیمش تمرینات مفرح و نشاط آوری برای شاگردانش در نظر گرفت از جمله مسابقه درون تیمی تنیس فوتبال که این اقدام سرمربی تیم بازتاب وسیعی در سایت باشگاه داشت به خصوص حرکتی که احسان حاج صفی انجام داد و باعث برتری تیمش در این مسابقه شد.

 

سایت FSV با قراردادن تصویر قیچی برگردان حاج صفی نوشت: «بازیکن ایرانی همچون بازی های دوستانه در مسابقه تنیس فوتبال هم مهارت بالایی داشت تا جایی که با حرکت آکروباتیک و زیبای او تیم نارنجی توانست برنده تنیس فوتبال باشد».

 

 


منبع: ورزش3

کد مطلب: 12904

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر