آخرین دفاعیات کفاشیان از میزبانی ایران

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در خصوص مناقشه ایجاد شده بین فدراسیون کشورمان و عربستان سعودی، آخرین دفاعیات خود را انجام می‌دهد.

آخرین دفاعیات کفاشیان از میزبانی ایران

گیلان خبر: مناقشه ایجاد شده بین فدراسیون‌های ایران و عربستان سعودی حسابی در آسیا جنجال پیدا کرده و کار تا جایی رسیده که باشگاه‌های سعودی‌ به بهانه عدم امنیت در ایران، حاضر نیستند به هیچ رقم برای بازی با نمایندگان کشورمان به ایران سفر کنند.

بر سر این مناقشه طی هفته‌های گذشته مسئولان دو کشور اظهاراتی را انجام داده و حتی در جلسه قبلی که در قطر برگزار شد نیز AFC پس از شنیدن دفاعیات طرفین، پس از تغییر برنامه رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اعلام کرد که رأی این پرونده 25 اسفند اعلام خواهد شد.

حالا قرار است آخرین نشست هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا طی روزهای 19 و 20 اسفندماه سال جاری با حضور تمام اعضا در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی برگزار شود و این در حالی است که علی کفاشیان، رئیس فدراسیون ایران و نایب رئیس AFC قرار است در خصوص مناقشه ایجاد شده بین فدراسیون کشورمان و عربستان سعودی، آخرین دفاعیات خود را از میزبانی ایران انجام دهد.

این در حالی است که کفاشیان در زوریخ نیز از میزبانی ایران در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا دفاعیات لازم را به عمل آورده و در دیدار با دبیرکل AFC توضیح ممکن در این زمینه را به وی داده است.
منبع: فرهنگ

 

کد مطلب: 13638

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر