صبح امروز در انزلی؛

گیلان، قوی ترین مردان خود را شناخت

یازدهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان گیلان یادواره هشت هزار شهید استان گیلان از سوی هیات بدنسازی و پرورش اندام گیلان و به میزبانی این سازمان در مجموعه ورزشهای ساحلی زنده یاد سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

گیلان، قوی ترین مردان خود را شناخت

گیلان خبر: یازدهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان گیلان یادواره هشت هزار شهید استان گیلان از سوی هیات بدنسازی و پرورش اندام گیلان و به میزبانی این سازمان در مجموعه ورزشهای ساحلی زنده یاد سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، این دوره از مسابقات با حضور ده شرکت کننده از ورزشکاران سراسر گیلان و در اوزان به اضافه ۱۰۵ و منفی ۱۰۵ کیلوگرم در پنج آیتم برگزار شد که در وزن بعلاوه ۱۰۵کیلوگرم نواب قاسمی از شهرستان بندرانزلی به مقام نخست نائل آمد و بنیامین دوبحری و ایمان معینی نیز از شهرستان انزلی به صورت مشترک مقام دوم این وزن را به خود اختصاص دادند

در وزن منهای ۱۰۵ کیلوگرم این مسابقات نیز کامران کیومرثی از لاهیجان به مقام اول رسید، فرشاد گودرزوند از لوشان نفر دوم و سید مهدی مومنی از کیاشهر نیز مقام سوم این وزن را از آن خود نمودند.

از سوی دیگر هیأت داوران، شاهین حقیقت جو ورزشکار کیاشهری را به عنوان مرد اخلاق یازدهمین دوره مسابقات قویترین مردان گیلان معرفی کردند.

گفتنی است این دوره از مسابقات که با استقبال علاقه مندان به این رشته ورزشی و حضور معاونین و مدیران این سازمان ، معاونین و مدیران اداره کل ورزش و جوانان، مسیولین استانی و شهرستانی ،روسای هیات های ورزشی استان گیلان ورزشکاران و پیشکسوتان از سوی کمیته قویترین مردان گیلان با همکاری معاونت فرهنگی ،اجتماعی این سازمان و به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار شد و به نفرات برتر تندیس مسابقات ، مدال ، حکم قهرمانی و جوایز نقدی اهدا شد.

کد مطلب: 15620

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر