یک برد و ۲ شکست سهم نمایندگان فوتبال ساحلی گیلان

داربی لیگ بر فوتبال ساحلی کشور در هفته نخست که بین دو تیم گیلانی قوی سپید و خزر رودسر برگزار شد، با برتری تیم خزر رودسر خاتمه یافت.

یک برد و ۲ شکست سهم نمایندگان فوتبال ساحلی گیلان

گیلان خبر : هفته نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور  برگزار شد و نمایندگان گیلان در این مسابقات به میدان رفتند.

در نخستین بازی دو تیم گیلانی قوی سپید انزلی و خزر رودسر  در زمین ورزشی ساحلی شهدای بشمن در برابر هم قرار گرفتند که در پایان این مسابقه تیم قوی سپید انزلی با نتیجه دو بر یک مغلوب میهمان خود شد.

وقت قانونی و اضافه این دیدار با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت. محمد احمدزاده برای خزر رودسر و علی علی گلی، برای قوی سپید انزلی گلزنی کردند.

بدین ترتیب کار به ضربات پنالتی کشید که رودسری ها در ضربات پنالتی موفق شدند با نتیجه دو بر یک برنده از زمین بیرون بیایند.

حدود 200 تماشاگر از این بازی دیدن کردند، پیمان حسینی دروازه بان نوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی که به  تازگی به تیم قوی سپید انزلی پیوسته است به دلیل صادر نشدن کارت بازی موفق به حضور در این دیدار نشد.

این مسابقه پذیرای چهره های ویژه ای هم بود که مسعود رهنما مدیرکل سازمان ورزش و جوانان گیلان، محمود رمضانی پور رییس هیئت فوتبال بندرانزلی، فرزاد سیری دبیر هیئت فوتبال استان گیلان، علی سفید روح و امیر احمدی فرد از اعضای شورای شهر انزلی، صفر جعفر زاد رییس اداره ورزش و جوانان انزلی، سعید یوسف زاده و عزیز معبودی بازیکنان ملوان از آن جمله بودند.

در دیگر مسابقه این هفته تیم مروارید خزر رشت در زمین خود برابر فائزکاران ساری قرار گرفت که در نهایت این مسابقه در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 4 به سود میهمان خاتمه یافت.

گل‌های مروارید خزر را در این دیدار سید سینا حسینی (2گل) و مهران ملکی (2گل) به ثمر رساندند.

کد مطلب: 159

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر