رحیمی: با آمادگی نسبی به جام جهانی می رویم

ملی‌پوش وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: کمی نگران آسیب‌دیدگی زانوی مصدومم هستم که امیدوارم در جام جهانی آزارم ندهد.

رحیمی: با آمادگی نسبی به جام جهانی می رویم

گیلان خبر: حسن رحیمی در آخرین تمرین تیم ملی کشتی آزاد پیش از سفر به آمریکا برای حضور در جام جهانی، گفت: تیم‌های آمریکا، گرجستان و روسیه نفرات خوبی را به این مسابقات خواهند آورد و با توجه به میزبانی آمریکا، امیدواریم بتوانیم قهرمانی دوره گذشته را تکرار کنیم.

وی ادامه داد: البته در اوج آمادگی نیستیم چرا که نیازی هم برای این آمادگی نیست و با آمادگی نسبی در جام جهانی به میدان می‌رویم؛ در حال حاضر در تمرینات قدرتی و استقامتی هستیم و با این شرایط و با توجه به تک کشتی بودن مسابقات و برگزاری رقابت‌ها در 2 روز می‌توانیم روی تشک برویم.

دارنده مدال طلای جهان تصریح کرد: من هم تلاش می‌کنم بهترین کشتی‌هایم را در جام جهانی بگیرم البته کمی نگران آسیب دیدگی زانویم هستم که امیدوارم آزارم ندهد.

حسن رحیمی گفت: جام جهانی می‌تواند به عنوان یک تورنمنت تدارکاتی میدان خوبی برای موفقیت در مسیر المپیک باشد که امیدوارم بتوانیم کشتی‌های خوبی بگیریم چرا که گروه سختی داریم بخصوص در وزن من تیم‌های آمریکا، روسیه و گرجستان نفرات خوبی را آورده‌اند. در مدت باقیمانده تا المپیک هم تلاش می‌کنم به اوج آمادگی برای موفقیت در این مسابقات برسم.


منبع: فرهنگ

 

کد مطلب: 15931

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر