عرق والیبالیست‌ها خشک نشده پاداش گرفتند!

کیومرث هاشمی یکی از حاضرین در مراسم استقبال از ملی پوشان بود و پاداش 260 میلیونی به آنها پرداخت کرد. از این مبلغ، 140 میلیون سهم والیبالیست ها بود که در فرودگاه به آنها اهدا شد و 120 میلیون تومان متعلق به کادر فنی بود که در اختیار فدراسیون قرار گرفت.

عرق والیبالیست‌ها خشک نشده پاداش گرفتند!

گیلان خبر: تیم ملی والیبال ایران موفق شد در مسابقات کسب سهمیه المپیک در ژاپن جواز حضور در بازی‌های المپیک 2016 را کسب کند و بعد از 52 سال المپیکی شود.

ملی‌پوشان بعد از این پایان رقابت‌ها و کسب این موفقیت تاریخی، دقایقی پیش در میان استقبال پرشور مردم، دوربین‌های تلویزیونی و همین طور مسئولان وارد کشور شدند.

کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک یکی از حاضرین در مراسم استقبال از ملی پوشان بود و پاداش 260 میلیونی به آنها پرداخت کرد. از این مبلغ، 140 میلیون سهم والیبالیست ها بود که در فرودگاه به آنها اهدا شد و 120 میلیون تومان نیز به کادر فنی تعلق داشت که در اختیار فدراسیون قرار گرفت تا به تشخیص خود به مربیان پرداخت کند.

کیومرث هاشمی به هنگام پرداخت پاداش ها گفت: می‌خواهیم عرق ملی پوشان خشک نشده پاداش آنها را بدهیم!

رائول لوزانو سرمربی تیم ملی ایران تنها غایب کاروان تیم ملی والیبال در بازگشت به ایران است که همراه با ملی‌پوشان نیست. لوزانو قرار است با چند روز تاخیر همزمان با آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال وارد کشور شود.


منبع: فرهنگ

 

کد مطلب: 15932

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر