مرادی: نمی‌خواستم خیلی به چشم بیایم/ خوشحالم که با تمام سنگ‌اندازی‌ها المپیکی شدم

وزنه‌بردار دسته ۹۴ کیلوگرم کشورمان گفت: به خاطر اینکه نمی‌خواستم خیلی در چشم باشم، رکوردهای کمی در پان‌امریکن زدم.

مرادی: نمی‌خواستم خیلی به چشم بیایم/ خوشحالم که با تمام سنگ‌اندازی‌ها المپیکی شدم

گیلان خبر: سهراب مرادی در خصوص حضورش در مسابقات پان امریکن کلمبیا و کسب مجوز حضور در المپیک 2016 عنوان کرد: هدفم از حضور در این مسابقات تنها کسب دومین مجوز حضور در المپیک بود و اصلا قصد زدن وزنه‌های سنگین را نداشتم.

وی افزود: در جام فجر هم وزنه‌های خوبی را زدم و چون نمی‌خواستم در چشم باشم وزنه سنگین نزدم. اگر قصد وزنه زدن داشتم، می‌توانستم اما آن وقت می‌گفتند یک وزنه‌بردار از آسیا آمده و در آمریکا اول شده است. این طور بی‌سر و صدا وزنه زدن بهتر است و در المپیک باید سر و صدا به راه بیندازم.

وزنه‌بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: در این مدت و حدود 50 روز هرچه در توان دارم، خواهم گذاشت و امیدوارم بهترین نتیجه را در المپیک کسب کنم. در این مدت با تحمل تمام سختی‌ها و البته سنگ‌اندازی‌ها کار کردم تا بالاخره توانستم جواز حضور در المپیک را بگیرم.

مرادی گفت: در این مدت باید با آرامش کارم را دنبال کنم تا در المپیک بهترین نتیجه را کسب کنم. من اهل قول دادن نیستم ولی قول می‌دهم که کم نگذارم و با بهترین عملکرد ریو را ترک کنم.

وی عنوان کرد: از علی مرادی و البته سجاد انوشیروانی که در این مدت کمک زیادی به من کردند ممنون هستم و امیدوارم مزد زحماتم را در المپیک بگیرم. کمیته المپیک و وزارت ورزش نیز در رسیدن من به المپیک تاثیر زیادی داشتند و نباید کاری کنم که شرمنده آنها شوم.

منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 16107

ارسال نظر