مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس

فسخ قرارداد یک‌طرفه رضاییان بدون هماهنگی با ما بود/ شهبازی با پرسپولیس دشمنی می‌کند

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ کاملاً ضد پرسپولیس عمل می‌کند.

فسخ قرارداد یک‌طرفه رضاییان بدون هماهنگی با ما بود/ شهبازی با پرسپولیس دشمنی می‌کند

گیلان خبر: پندار خمارلو درباره فسخ قرارداد یک‌طرفه رامین رضاییان با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من به دو نکته اشاره می‌کنم، اول اینکه مگر سازمان لیگ اعلام نکرد هیچ بازیکنی تا اطلاع ثانوی حق ندارد با باشگاهی به‌صورت یک‌طرفه فسخ قرارداد کند؟ فدراسیون فوتبال این قانون را به‌خاطر باشگاه نفت تهران به‌طور موقت گذاشت و همچنان اجرا می‌شود.

وی افزود: مورد دیگر اگر بازیکنی بخواهد با باشگاهی فسخ قرارداد کند، سازمان لیگ باید از آن باشگاه در مورد شرایط مالی این بازیکن استعلام بگیرد، در حالی که این کار انجام نشده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: رامین رضاییان اخیراً در مصاحبه‌اش گفته بود چنانچه دو هفته قبل از پایان فصل با پرسپولیس تسویه حساب نکرده باشد می‌تواند به‌صورت یک‌طرفه قراردادش را با این باشگاه فسخ کند در حالی که ما به‌طور کامل با این بازیکن تسویه حساب کرده‌ایم. اگر سازمان لیگ از ما در مورد مسئله مالی قرارداد رضاییان استعلام می‌گرفت به آنها اعلام می‌کردیم که باشگاه با این بازیکن تسویه حساب کرده است.

خمارلو با تأکید بر اینکه شهبازی مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ کاملاً ضد پرسپولیس عمل می‌کند، یادآور شد: این برای دومین بار است که شهبازی ضدپرسپولیس کار می‌کند. او یک بار در خصوص کنعانی‌زادگان اشتباه بزرگی مرتکب شد و اعلام کرد او می‌تواند به باشگاه دیگری برود در حالی که از قرارداد این بازیکن با پرسپولیس 4 ماه دیگر مانده است. در مورد پرونده رضاییان هم براساس آن دو عاملی که اعلام کردم شهبازی مرتکب اشتباه شده و با ما دشمنی می‌کند.

وی در پایان در واکنش به این مسئله که باشگاه پرسپولیس در صورت انتقال رامین رضاییان به باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه چه عکس‌العملی نشان خواهد داد، عنوان کرد: دو هفته پیش به فدراسیون فوتبال نامه زدیم که رامین رضاییان با وجود اینکه با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد در تمرینات شرکت نمی‌کند، در حال حاضر این بازیکن به‌طور یک‌طرفه با باشگاه قراردادش را فسخ کرده اما برای گرفتن مجوز بازی قطعاً به باشگاه پرسپولیس نیاز دارد و در آن موقع مشخص می‌شود حق با کیست.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 16646

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر